زرد در پرتغال ، یک پرستار دو روز پس از دریافت واکسن Pfizer درگذشت

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

این زن در خانه همسرش در تروفا ، نزدیک پورتو ، مرده پیدا شد. دو روز قبل ، وی واکسن Cfid Pfizer را دریافت کرده بود. خانواده: “او سالم بود ، ما جواب می خواهیم.”

مرگ ناگهانی پرستار 41 ساله سونیا آسودو ، که دو روز پس از دریافت اولین دوز واکسن Covid از سوی Pfizer به علت نامعلوم درگذشت ، در پرتغال موردی قرار گرفته است.

این زن در اولین روز سال در خانه همسرش در Trofa ، شهری در نزدیکی پورتو بی جان پیدا شد.

دو روز قبل ، مانند سایر اعضای کادر پزشکی در انستیتوی انکولوژی پرتغال در پورتو ، یک سرم ضد Covid توسط Pfizer و BioNtech تزریق شده بود.

او همچنین عکسی از او را با نقاب و پیام امید در شبکه های اجتماعی منتشر کرده بود: “واکسینه شده علیه Covid-19”.

وی پس از واکسیناسیون هیچ عارضه جانبی نداشت. فقط ، یکی از دو فرزند این زن به روزنامه های محلی کمی درد در تزریق گفت.

همان نسخه ارائه شده توسط پدر پرستار Abilio Acevedo ، که به روزنامه پرتغالی “Correio da Manha” اطمینان داد که دخترش سالم است و “هیچ مشکلی برای سلامتی وجود ندارد”.

بنابراین خانواده از مقامات “پاسخ” برای مرگ کارگر بهداشت 41 ساله ، اصالتاً اهل مایا ، شهری در نزدیکی پورتو ، جایی که وی با دو فرزندش زندگی می کند ، که بیش از ده سال در بخش اطفال موسسه انکولوژی کار کرده اند ، درخواست کردند. از شهری در شمال پرتغال.

تاکنون ، م instسسه ای که زن در آن شاغل بوده است ، با خانواده این زن نزدیکی خود را ابراز کرده و تأیید می کند که پرستار یکی از 538 کارگر بهداشتی است که در 30 دسامبر واکسن دریافت کرده است.

بعداً در همان بیانیه رسمی بیمارستان گفت: “به منظور شناسایی علل مرگ ، روشهایی که در این شرایط اعمال خواهد شد ، دنبال می شوند.” توسط روزنامه انگلیس انتخاب شده است دیلی میل ، که خبر را تمدید کرد.

وزارت بهداشت پرتغال نیز از این حادثه مطلع شد و چراغی برای مرگ پرستار در نظر گرفت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *