رنگ زرد در صفحه طنز “زیباترین عبارات اوشو” به طرز مرموزی از فیس بوک ناپدید شد

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

رمز و راز نوار طنز سیاسی ، که در روز ارتباطات کنته در سنا از فیس بوک ناپدید شد ، آشکار شد. برخی خواستار سانسور شدند ، اما نویسنده توضیح داد که در واقع چه اتفاقی افتاده است.

در روزهای اخیر ، اوشو مشهور خود را وقف انتشارات و میم ها در مورد نخست وزیر کونته کرده و با بحران دولت دست و پنجه نرم می کند. اما صفحه طنز ، ایجاد شده و ویرایش شده توسط نویسنده رومی ، فدریکو پالمارولی ، سه شنبه این ساعت در فیس بوک “در دسترس نبود”.

بسیاری از ترس از این بدترین حالت داشتند ، یعنی اینکه گوروی هندی با شوخ طبعی ، که به گویش رومی صحبت می کند و سالهاست که در شبکه های اجتماعی به یک شخصیت مشهور تبدیل شده است ، در روز قاطع پیام های جوزپه کانته توسط تبر مارک زاکبرگ نابود شد. به سنا

برای انتشار زنگ خطر سانسور ، نایب رئیس اتاق نمایندگان فابیو رامپلی از Fratelli d’Italia است ، که در آن نزدیکی خود را با اوشو به دلیل خاموشی ادعا شده در صفحه ابراز می کند.

رامپلی در پستی گفت: “نزدیکی با اوشو. تاریک شدن صفحه به معنای محدود کردن آزادی بیان و هجو است.”

صفحه فیس بوک “عبارات اوشو” ، گروه اجتماعی درخشان طنز سیاسی که توسط فدریکو پالمرولی تصور و ایجاد شده است – او ادامه می دهد – نزدیکی به “اوشو” ، زیرا محدود کردن آزادی بیان هرگز خبر خوبی نیست ، به خصوص اگر این اتفاق بیفتد به هر طریقی و با اطلاع رسانی ساده ، مانند این مورد. وقتی حقوق اساسی اندیشه ، آزادی مطبوعات و آزادی طنز برای از دست دادن تضمین نشود ، همه ما اینگونه نیستیم. معاون رئیس Montecitorio نوشت: “ما امیدواریم که هرچه سریعتر صفحه Osho Sentences بازسازی شود و قانون غلبه دستورات قانون اساسی را در مورد خودسری صاحبان چند میلیارد دلاری سیستم عامل های وب تضمین کند.”

حتی ایگناسیو کورائو ، نماینده پارلمان اروپا ، آن را به “وزارت حقیقت” اورول صادر می کند ، که ادعا می کند صفحه “زیباترین جملات اوشو” را می بندد.

“هنگامی که من بارها و بارها گفته ام که این شرم آور است و همچنین به حقوق اساسی حمله می کند ، شرکتهای خصوصی تصمیم می گیرند چه کسی می تواند منتشر کند (و / یا چه چیزی قابل قبول است یا نه) ، با توجه به نقشی که شبکه های اجتماعی آنها در جامعه امروز بازی می کنند ، من من مورد حمله بسیاری قرار گرفتم که متأسفانه اعتقاد دارند (و این همه اشتباهات سیستم آموزشی ما است) که قوانین جامعه خصوصی برتر از قانون اساسی یا قانون است. وقتی وزارت خصوصی حقیقت ، طبق تصورات او ، شما یا کسانی را که فکر می کنید درست است تعطیل کند ، حتی برای اعتراض نیز دیر خواهد بود.
تنظیم شبکه های اجتماعی فوری است و من تمام تلاش خود را برای اطمینان از حرکت سریع اتحادیه اروپا انجام خواهم داد “، نماینده پارلمان اروپا از سبزها قول داد.

این معما آشکار شد

این رمز و راز را خود اوشو فاش کرد ، که در عرض چند ساعت به اینترنت بازگشت ، با پیامی شاد که در آن توضیح داد – خوشبختانه غیبت موقت او در فیس بوک هیچ ارتباطی با سانسور محتوای صفحه ندارد.

بین جدی و نادرست ، نویسنده قسمت ناخوشایند را به دلیل گزارش دادن نام مستعار مورد استفاده در صفحه ، قضاوت نادرست توسط فیس بوک و بلافاصله پس از شکایت دوباره بازسازی کرد

“در ضمن ، از همه به خاطر همبستگی شما متشکرم. شما توپخانه من هستید. در مورد دلایل بسته شدن موقت صفحه ، اگرچه من کسانی را که فکر می کردند به دلیل دلایل مربوط به محتوایی است که من پست کردم ، می فهمم ، به این دلیل که هجو من هرگز خشونت آمیز و توهین آمیز نبوده است. من فقط فراموش کردم که صورتحساب را پرداخت کنم. به طور جدی ، گزارشی در مورد نام مستعار وجود دارد که همه شما با آن من را می شناسید و یک خطای بعدی در رتبه بندی فیس بوک ، پس از شکایت من شناخته شده است. همه چیز خوب است. به هر حال ، برای امنیت ، کتاب را بخرید … اگر هرگز می دانید ، “.

واکنش های شاد پیروان ، در میان کسانی که می نویسند “اگر آنها قبلاً فریاد این توطئه را می زدند ، فکر می کردند می توانم تعادل را به سنا منتقل کنم” ، و کسانی که می گویند آماده هستند تا “با یک جفت شاخ روی سر خود را اشغال کنند”. اشاره به حمله به کپیتول هیل. اما کسانی هستند که شک دارند و می نویسند: “می توانم بگویم که من به توجیه fb اعتقادی ندارم.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *