رنزی به دلیل بی اعتمادی به بنافده: من مجبور شدم بررسی کنم زیرا می خواستم او را دلسرد کنم

[ad_1]

ماتئو رنزی دوست داشت وزیر Bonafede را بسیار ناامید کند ، اما او به سازش رسید زیرا ، به گفته وی ، زندگی سیاسی یک سازش است.

وی هنگام حضور در Rete 4 در Quarta Repubblica ، ماتئو رنزی دوست داشت وزیر دادگستری آلفونسو بونافده را ناامید کند ، اما به دلیل به خطر افتادن سیاست ، خودش را کنترل کرد و مصالحه کرد.

رنزي گفت: “بارها توافق و سازش انجام داده ايم ، سياست نيز به خطر افتاده است ، پس بايد مصالحه هايي انجام شود ، آنها كه مي گويند هيچ مخالفي با آنها ندارند.”

وی گفت ، اما واقعیت این است كه “مصالحه دیگر قابل قبول نیست. از نظر عدالت ، شما Bonafede را نقل قول کردید ، و من مجبور شدم خیلی خوب بررسی کنم تا به Bonafede رأی اعتماد ندهم و دولت را به خانه بفرستم ، “بنیانگذار Italia Viva اعتراف کرد.

اعتراف / خلع ید که در جهت خواستن برای بازسازی است؟

“به نظر من ، وزیرانی که اکنون آنجا هستند ، به گفته نخست وزیر ، بهترین ها در جهان نیستند ، بله. رهبر ایتالیا ویوا اضافه کرد ، اما من نخست وزیر نیستم ، او او خواهد بود ، خواه یک کنت باشد یا شخص دیگری ، ما خواهیم دید “.

ما با واکسن کار می کنیم ، نه زدن

فقط دیروز ، رنزی از ستونهای Corriere della Sera وارد عمل شد تا ابتکار عمل خود را با هدف تسریع در واکسیناسیون ایتالیایی ها انجام دهد و یک فعالیت واکسیناسیون 24 ساعته انجام دهد.

بنابراین ، در همان مصاحبه ، رنزی اصرار داشت که به جای پرداختن به محل جابجایی ، باید با یک برنامه واکسیناسیون جامع روبرو شویم که ایتالیایی ها و ایتالیایی ها را دوباره زنده کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *