رنزی الکول: “منعی برای دولت سیاسی وجود ندارد ، اما بیایید در مورد محتوا صحبت کنیم”

[ad_1]

ایتالیا ویوا همچنین آماده حمایت از یک مدیر نهادی است. “ابتدا کجا و با چه کسی را انتخاب می کنید ، سپس اولین نمایش را می دهید.” و درباره اعداد هشدار می دهد: بدون Iv اکثریت وجود ندارد.

پاتو گفت: ماتئو رنزی و هیئت ایتالیا ویوا حدود 30 دقیقه در کویرینال در مورد رئیس جمهور سرجیو ماتارلا بحث و گفتگو کردند و نخست وزیر پیشین به این نتیجه رسید که “دولت به زودی ، به زودی خوب و خوشبختانه مورد نیاز است.” نه نهادی ، بلکه ابتدا رنزی چندین بار گفت ، ما باید در مورد محتوا ، اتحاد و سپس اسامی برای نقش نخست وزیر صحبت کنیم.

رنزي در پايان مشاوره هاي كويريناله گفت: “ما به رئيس جمهور جمهوري خود آرزو كرده ايم كه به دنبال راه حل هايي براي حكمراني سياسي باشيم تا نهادي ، اما ما همچنين آماده حمايت از يك دولت نهادي هستيم.”

رهبر ایتالیا ویوا گفت که او می خواهد از “نیروهای دیگر” مطلع شود که آیا آنها می خواهند ما را “جذب” کنند. “ما مکان نمی خواهیم ، باج خواهی نمی کنیم ، مبادله نمی کنیم. ما آماده بحث و گفتگو هستیم.

کنته حق وتو ندارد

برای رهبر حزب ، “ابتدا شما انتخاب می کنید که کجا بروید ، سپس کدام افراد را انتخاب می کنید ، ما هنوز مجبور نیستیم که چه کسی را رهبری کنیم ، ما هنوز آنجا نیستیم ، در ضمن کجا می رویم؟”

پاسخی ضمنی به وتو بر نام کانته برای دولت. اما رنتزی همچنین گفت که هیئت “نام کونته را ذکر نکرده” به ماتارلا.

سپس رنزی فشار داد ، “اعضای این اکثریت چه کسانی هستند؟ آیا افرادی هستند که نمی خواهند با ما متحد شوند ، آیا آنها فکر می کنند که می توانند بدون ما کار کنند؟ موفق باشید ، در پایان سفر می گوییم چه کسی باید رانندگی کند ماشین.”

برنامه بهبودی ، نه برای نظرسنجی ، در معرض خطر است.

Iv از رئیس جمهور ماتارلا و همچنین نیروهای سیاسی خواست که به سرعت عمل کنند ، زیرا “ما به یک برنامه بهبودی احتیاج داریم” ، بنابراین “رفتن به پای صندوق های رای در این مرحله برای ایتالیا و ایتالیایی ها اشتباه خواهد بود ، ما خطر از دست دادن” انتصاب اروپا را خواهیم داشت “. بنابراین حزب رنزی بر تمایل خود برای برخورد با همه تأکید کرد ، اما گفت که همچنین خواستار بحث واقعی در مورد محتوا ، مانند مدرسه ، بیماری همه گیر و برنامه بهبود و مدیریت است.

پانزده روز گل و لای

سپس رنزي پس از بحران سياسي ناشي از عقب نشيني هيئت اعزامي از دولت ، چند سنگ ريزه را از كفش خود برداشت: “شكار يك عضو پارلمان ناشايست است ، او خود را به اين باور رساند كه با يك يا دو رأي با بحران روبرو مي شويد. . “برعکس ، همانطور که توسط وزرای مستعفی ما نشان داده شده است.”

نخست وزیر سابق اضافه کرد: ما برای انتشار مطالب 15 روز لجن کشیدیم و با جنگ لجن پاسخ ندادیم ، گفتیم بیایید در مورد مطالب صحبت کنیم ، سپس در مورد انتصابات در این دفتر صحبت خواهیم کرد ، ما خواهیم گفت که اسامی چیست برای ما.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *