رستوران ها ، پیکا (Fiepet Confesercenti): “هیچ مدرک علمی برای نزدیک کردن ما وجود ندارد”

[ad_1]

به دنبال اعتراض رستوران های معاند ، انجمن های صنفی در جستجوی پاسخ دولت هستند. کلودیو پیکا ، رئیس Fiepet Confesercenti رم در اسپوتنیک ، ایتالیا ، از ملاقات با وزیر پاتوانلی و CTS خبر داد: “هیچ مدرک علمی برای توجیه فداکاری فعالیت های ما وجود ندارد.”

دیروز در بسیاری از شهرهای ایتالیا ، بین نان تست ها و حمله رعد اسا پلیس ، “نافرمانی مهربانانه” رستوران دارها ترتیب داده شد ، آنها نخست وزیر کونته را به چالش کشیدند ، حتی پس از زمان اختصاص داده شده درهای اتاق خود را به روی مشتریان باز کردند.

ده ها نفر از کسانی که به طرح “io apro” پیوستند ، در شبکه های اجتماعی متولد شدند و از کانال های تلگرامی تشکر کردند. با این وجود اتحادیه های اصلی تجاری به این عضویت نپیوستند. اسپوتنیک ایتالیا در این باره صحبت می کند کلودیو پیکا، ریس جمهور، مدیر کل Fiepet Confesercenti از رم.

– شما ترجیح دادید جمعه شب به اعتراض نپیوندید ، چرا؟

– ما اختلاف داشتیم زیرا دسته ما در چنین زمانی با مجازات های اداری بسیار مهمی روبرو می شوند. تحریم هایی که می تواند منجر به تحریم های کیفری نیز شود. برای ما کارآفرینان ، این به معنای تحریم شدن در آینده است. ما برای رعایت قوانین و بیان صلح آمیز اختلاف نظر هستیم. در واقع ، ما می خواهیم دولت تحریم هایی را علیه افرادی كه Dpcm را نقض می كنند ، چه تجار و چه شهروندان عادی ، تشدید كند ، زیرا نتیجه این اقدامات افزایش بیشتر عفونت ها است.

“فکر می کنی کی دیروز درب را باز کرد؟”

– ما همچنین غرفه دار هستیم ، بنابراین دلایل کسانی که اعتراض می کنند را می فهمیم و به همین ترتیب عصبانی هستیم ، حتی شاید بیشتر از آنها. با این حال ، به عنوان یک انجمن ، ما یک هدف دوگانه داریم: این دسته را دوباره راه اندازی کنیم و به همکاران خود که دیگر نمی توانند آن را بپذیرند ، کمک و مشاوره روانشناسی کنیم.

به همین دلیل ما هفته آینده جلسه ای را با وزیر توسعه اقتصادی استفانو پاتوانلی و نمایندگان CTS جیووانی رتزا و سیلویو بروسافرو درخواست و دریافت کردیم.

– به دولت چه خواهید گفت؟

– اگرچه ما این حمله مداوم به غذا را درک نمی کنیم ، اما ما چاق نیستیم و این همان چیزی است که داده ها می گویند. هیچ مدرک علمی مبنی بر بردن کوید به رستوران وجود ندارد. و سپس طی سه ماه تعطیلی موسسات ، عفونتها افزایش یافت. این باید کسانی را که تصمیم می گیرند فکر کنند.

آنها با مجازات پذیرایی ، به کل زنجیره صنایع غذایی آسیب می رسانند که هزاران شرکت و بیش از پنج میلیون نفر را متحد می کند. این پوچ است که در کریسمس آنها به فروشگاه های بزرگ اجازه دادند بدون هیچ گونه کنترل دیگری به جز دما باز شوند و در عوض رستوران ها باید بسته بمانند. ما نمی فهمیم که چرا باید غذا را به نفع چه کسی یا برای چه چیزی فدا کرد.

– شما از این جلسه چه انتظاری دارید؟

– اول از همه ، ما انتظار پاسخ به این سوالات را داریم. ما همچنین می خواهیم قوانین مربوط به حداکثر تعداد افرادی که در میز هستند یا برای بازسازی مجدد بازسازی ها را تنظیم کنیم. بستن به این روش منطقی نیست. ما از دولت درخواست نوشیدنی های گوارا و مناسب می کنیم ، تصور اینکه باران تازه کننده بر اساس داده های ماه آوریل باشد تصور نمی شود. ما باید دوره بین ژوئن و دسامبر را بررسی کنیم و به مشاغلی که بیشترین ضرر در گردش مالی را داشته است کمک کنیم.

این متناقض است که مردم محلی در دریا این بحران را مانند بحران های مرکز پایتخت احساس نکرده اند. بر اساس ضرر و زیان واقعی باید به طریقی دیگر کمک کنید. باز هم ، اگر جلوی درآمد را بگیرند ، باید راهی برای جلوگیری از تولید مانند مالیات و اجاره پیدا کنند.

در این رابطه درست است که آنها جلوی اخراج ها را گرفتند ، اما این بلوک اعدام است ، اما مواردی وجود دارد که درخواست در دادگاه تأیید شده است. و حتی اگر تخلیه ظرف شش ماه یا یک سال انجام شود ، شرکتی که به آن صدمه خواهد زد همه چیز را از دست داده است. سرانجام ، پانزده سال افزایش در شرایط بازپرداخت وام هایی که از دولت گرفتیم.

– خسارت وارده تاکنون در اثر بحران چیست؟

– تاکنون آنها سرانجام زندان را از 5 تا 10 درصد فعالیتها حذف کرده اند. اگر در مارس به همین شرایط برسیم ، 30 درصد شرکت ها خطر تعطیلی را دارند. در سرتاسر ایتالیا ، این بدان معناست که 70،000 شرکت است. در مورد لاتزیو ، 15000 شرکت از حدود 50،000 شرکت در ترازنامه هستند.

– لاتزیو به زودی نارنجی می شود ، رستوران ها چگونه آماده می شوند؟

– در این ساعت ها صدها تماس دریافت می کنیم ، فقط من به 180 همکار پاسخ داده ام. در حال حاضر مشخص نیست که آیا وی باید یکشنبه تعطیل شود یا دوشنبه. همکاران ما نمی دانند که باید خرید کنند یا نه. کسی چنین کرد. اگر فردا بسته شود ، ممکن است با طولانی شدن صف های جلوی این درها ، نفقه ای را که باید دور بیندازیم ، به موسسات خیریه اهدا کنیم.

بوروکراسی شکست واقعی این کشور است ، نمی توان کارآفرینان را در بلاتکلیفی کامل قرار داد.

نظرات و نظرات بیان شده در این مقاله لزوماً منعکس کننده نظرات اسپوتنیک نیست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *