رافائلا کارا ، مراسم تشییع جنازه روز جمعه پس از برگزاری مراسم بدرقه مکانهای نمادین در حرفه وی

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً بر روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

مراسم خاکسپاری رافائل کارا جمعه آینده ساعت 12 در کلیسای سانتا ماریا در آرا کوئلی ، در Campidoglio برگزار می شود.

قبل از تشییع جنازه ، همانطور که شناخته شده است ، این هنرمند با یک مراسم تشییع جنازه ، که فردا ساعت 4 بعد از ظهر از خانه او ، در خیابان 21 نمایی آغاز می شود ، افتخار می شود و از مهمترین مکانهای زندگی حرفه ای وی بازدید می کند.

“ما می خواهیم به شما اطلاع دهیم که برنامه زیر برای مراسم تشییع جنازه خانم کارا تنظیم شده است: چهارشنبه ، 7 ژوئیه ، ساعت 16:00 ، مراسم تشییع جنازه از طریق ویا نمایی 21 آغاز می شود. موکب مراحل زیر را انجام می دهد ، جایی که برای آن متوقف می شود یک دقیقه برای تبریک عمومی به این هنرمند: سالن Rai سالن Foro Italico (از طریق Lauro de Bosis) ، Rai در Via Teulada 66 ، Teatro delle Vittorie ، Rai در Viale Mazzini 14 ، Campidoglio “، در بیانیه ای گفت که کارکنان سازمان مجری و خواننده فقید.

بنابراین مشخص شده است که خانه تشییع جنازه در ساعت 18.00 باز خواهد بود ، که تا نیمه شب ادامه خواهد داشت ، و سپس روز بعد از ساعت 08.00 تا 12.00 و سپس دوباره از 18.00 تا نیمه شب باز خواهد بود.

بنابراین ، در روز جمعه ، مراسم تشییع جنازه در کلیسای سانتا ماریا در آرا کوئلی ، در Piazza del Campidoglio ، که اجازه دسترسی به مطبوعات و تلویزیون را دارد.

نماد نمایش ایتالیایی رافائلا کارا دیروز در سن 78 سالگی درگذشت.

ملکه تلویزیون تازه 78 ساله شده بود و برای هرکسی که چند کلمه آرزوی خوب داشت پیامی را در توییتر خود گذاشته بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *