دی لوکا: “الزام به ماسک زدن در کامپانیا در تمام تابستان باقی خواهد ماند”

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً بر روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

فرماندار کمپین ، وینچنزو دو لوکا در افتتاحیه مرکز واکسیناسیون در بنونتو شرکت کرد ، جایی که در مورد کمپین واکسیناسیون و برنامه های محدودیت جلوگیری از گسترش نوع دلتا صحبت کرد.

ماسک ها

دی لوکا گفت که الزام به استفاده از ماسک در منطقه در تمام تابستان ادامه خواهد داشت. به این ترتیب ، استاندار روشن ساخت كه این مصوبه پس از 28 ژوئیه تمدید خواهد شد ، روزی كه طبق آخرین مقررات مقامات ، آخرین ممكن است با این تعهد باشد. وی همچنین بر اهمیت استفاده از ماسک حتی در فضای باز در مکان های اجتماعات تأکید کرد.

وی گفت: “واضح است که اگر به میادین زندگی شبانه بروید ، برای جلوگیری از آلوده شدن باید ماسک را در دهان خود بچرخانید ، همچنین به این دلیل که گزینه دلتا به ویژه نسبت به جوانان تهاجمی است.”

فرماندار همچنین از اجرای قانون خواست که کسانی را که شرط نقاب را نقض می کنند جریمه کند.

دی لوکا افزود: “این یک فداکاری کوچک است.”

واکسیناسیون

فرماندار کمپین از تهیه یک طرح واکسیناسیون برای دانشجویان خبر داد که باید تا پایان این هفته آماده شود.

“ما در حال حاضر پاسخ بسیار مثبتی از گروه های جوانان داریم. این مشکل زیر 18 سال وجود دارد ، خانواده ها نگرانی قابل قبولی دارند. بنابراین ، ما باید واکسیناسیون زیر 18 سال را به پایان برسانیم ، استفاده کنیم و از ژوئیه استفاده کامل کنیم. دی لوکا گفت ، اگر امروز واکسینه شویم ، دوز دوم را قبل از ماه آگوست انجام می دهیم. اما مهمتر از همه ، از اوت گذشته تا اواسط سپتامبر ، ما باید یک کمپین واکسیناسیون گسترده انجام دهیم ، در غیر این صورت مدارس نمی توانند افتتاح شوند.

وینچنزو د لوکا - اسپوتنیک ایتالیا ، 1920 ، 25.06.2021

د لوکا ، در کامپانیا ماسک بیرونی تا 31 ژوئیه است. قوانین مبارزه با زندگی شبانه در حال کار است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *