دولت و كنته با 321 رأی اعتماد به مجلس را جلب كرد

[ad_1]

259 رای مخالف و 27 رای ممتنع وجود داشت. فردا ، نخست وزیر جوزپه کنته رای گیری در سنا را برای آزمایش ثبات اکثریت دولت پس از بحران ناشی از عقب نشینی هیئت ماتئو رنزی به ایتالیا ویوا اعلام کرد.

“آینده کشور به انتخاب شما بستگی دارد. پروژه سیاسی من با حرفه ای قوی طرفدار اروپا بسیار واضح و واضح است ، پروژه ای است که هدف آن مدرن سازی کشور ما و تکمیل اصلاحات بسیاری است که انجام شده است” رئیس جمهور گفت. جوزپه کونته در پاسخ به اتاق نمایندگان پس از اعلامیه عدم اعتماد صبح.

از 607 نماینده حاضر ، كونته رأی 321 موافق ، 259 رأی مخالف و 27 رأی ممتنع را به دست آورد. علاوه بر آرا M M5S ، Pd و Leu ، مرکز دموکراتیک گروه مخلوط ، مای ، اقلیت های زبانی و هفت M5 سابق تحویل میستو به تصویب قطعنامه اکثریت رأی دادند.

ایتالیا ویوا رای ممتنع داد

ایتالیا ویوا رای ممتنع را در توضیحات رأی تأیید کرد.

در سخنرانی خود ، اتوره روساتو (Iv) مجدداً اظهار داشت: “ما بحران مکانها نبود ، بلکه بحران عقاید بود ، نه برای رسیدن به اجماع ، بلکه برای روشن شدن ، نگرانی ما این است که دولت با چالشی روبرو شود”

وی افزود: “اگر او بخواهد ، او اکثریت سیاسی و عددی برای ادامه کار دارد.”

“ما دستی برای همکاری با یکدیگر قرار داده ایم زیرا خود را تولیدکنندگانی می دانیم که می خواهند پایه های یک مرحله جدید را بنا کنند. شما تصمیم می گیرید که مقایسه محتوا یا شخصیت های ما را باز کنید. این شما هستید که می دانید آیا به طریقی قوی تر یا ضعیف تر از بحران خارج می شوید. ”

مخالفت: عدم اکثریت ، استعفا

از نیمکت های دعوت از راست میانه برای کنته استعفا در غیاب اکثریت قاطع بود.

ملونی “وکیل” را به جرم شمردن رحمت متهم می کند

رهبر برادران ایتالیا گفت: “كنته ، مشاور ، امروز صبح من از او شرمنده شدم و نه تنها كمكی كه به ناامیدی او كردیم ، بلكه همچنین از كالاهایی كه در این دادگاه برای ترقی بخشیدن به خواسته خود ترتیب داد.” . ، جورجیا ملونی ،

ملونی گفت که “آماده حکمرانی با راست میانه است ، اما در پارلمان با اکثریت گریلینا دشوار خواهد بود” ، بنابراین بازگشت صندوق های رای را از سر می گیرد زیرا “من از این کار راضی نیستم”.

“شما خواهید گفت که نمی توانید به یک بیماری همه گیر رأی دهید. اما این درست نیست و شما هم آن را می دانید. تنها ویروسی که از رای دادن شما جلوگیری می کند ، تنبلی است. رای گیری در سراسر جهان ادامه دارد ، دموکراسی در هیچ کجا متوقف نشده است. “

Forza Italia da Conte: اگر شماره را نداشته باشد ، استعفا می دهد

“اگر اعداد را دارید ، پیش بروید ، ثانیه ای را هدر ندهید. اگر همانطور که اعتقاد داریم اعداد در آنجا نیستند ، شهامت استعفا و واگذاری وظیفه را به دست ماتارلا داشته باشند. ما دیگر وقت تلف نمی کنیم ، ایتالیایی ها لیاقت این کار را ندارند “. ماریا استلا گلمینی از Forza Italia گفت.

لیگ: بازار نقل و انتقالات پارلمانی

ریكاردو مولیناری از لگا گفت: “ایتالیایی ها با نمایش خلع سلاح ، ناپاك و ناشایست روبرو هستند: ما شاهد بازار انتقال نمایندگان مجلس هستیم.”

وی افزود: “بدون اکثریت مطلق ، شما باید استعفا دهید”.

فردا تقابل در سنا

اکنون این تقابل به سنا منتقل شده است ، جایی که به نظر می رسد بدون 18 سناتور ایتالیا ویوا اعتماد به نفس برای دولت سخت تر باشد. کنته فردا صبح ساعت 9.30 گزارش خواهد داد و انتظار می رود رای گیری حدود ساعت 20 باشد.

کونته صبح امروز در سخنرانی خود در مجلس نمایندگان ، بحران را “بی اساس” توصیف کرد و ایتالیا ویوا را بست: “شما نمی توانید آنچه رخ داده است ، فقدان این اعتماد متقابل را که شرط اصلی پیشرفت است ، پاک کنید. ما ورق می زنیم “.

نخست وزیر سپس خواستار حمایت از “کسانی که آرزو می کنند” ، در متن گروه های سیاسی “که در بالاترین سنت اروپایی ، لیبرال ، مردمی ، سوسیالیستی قرار می گیرند” ، برای ایجاد “دولتی برای همه علاقه مندان در سرنوشت ایتالیا “.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *