دولت نظامی میانمار کلیه پروازها را تا ژوئن به حالت تعلیق در می آورد

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

روز گذشته ، ارتش در میانمار آنگ سان سوچی و 45 نفر دیگر از جمله وزرا ، مخالفان سیاسی ، نویسندگان و فعالان را دستگیر کرد.

دولت نظامی میانمار با انتشار یادداشتی تعلیق کلیه پروازها به داخل و از جمله پروازهای داخلی را اعلام کرد.

این گزارش توسط میانمار تایمز گزارش شد ، که گزارش داد نسخه ای از بیانیه مطبوعاتی را دیده است که با آن مجوزهای پروازهای داخلی ، بین المللی و نجات تا ساعت 23:59 به وقت محلی در 31 مه لغو شد.

روز گذشته علاوه بر تعلیق پروازها ، مقامات اجرایی برای مدت یک سال وضعیت اضطراری را در این کشور اعلام کردند.

دیروز ، روزی که قرار بود نتایج انتخابات 8 نوامبر سال گذشته ، زمانی که NLD آنگ سان سوچی 83 درصد از کرسی های موجود را به دست آورد ، رسمیت یابد ، منجر به آنچه در واقع می توان کودتای نظامی نامید ، شد.

چند روز پیش ، ارتش پس از تلاش برای درخواست اعتراض به دیوان عالی کشور برای به چالش کشیدن نتیجه رای گیری ، تهدید به اقدام کرد و پارلمان را با نیروهای نظامی محاصره کرد.

بنابراین ، ارتش پس از رد درخواست های آنها ، حرف به عمل دیگر رفت ، رهبران NLD را دستگیر کرد ، خطوط تلفن و اینترنت را مختل کرد ، همه پروازها را لغو کرد و یک سال فوق العاده اعلام کرد. اختیارات ، آخرین مورد اختصاصی ارتش در قانون اساسی سال 2008 است.

برای لحظه ای ، این کشور که مسیر اصلاحات دموکراتیک خود را در سال 2011 آغاز کرد ، به سیاه ترین سالهای خود بازگشت. علاوه بر آنگ سان سوچی و رئیس جمهور وو وینگ مینت ، وزرای عالی ، مخالفان سیاسی ، نویسندگان و فعالان ، در مجموع حدود 45 نفر ، خود را در پشت میله های زندان دیدند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *