دولت ، کنته استعفا داد: فردا ابتدا شورای وزیران ، سپس به کول می رود

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

پالازو چیگی در یادداشتی اعلام كرد كه نخست وزیر جوزپه كنته فردا استعفا خواهد داد.

برخلاف فرضیه های ارائه شده در چند ساعت گذشته ، شورای وزیران عصر دوشنبه برگزار نمی شود و صبح روز سه شنبه نخست وزیر تصمیم خود را نیز در اینجا اعلام می کند.

“شورای وزیران برای فردا صبح ساعت 9 صبح تشکیل جلسه می دهد و طی آن نخست وزیر جوزپه کنته اراده خود را برای رفتن به کرینال برای استعفا به وزرا اعلام می کند. در این یادداشت آمده است: “پس از آن ، رئیس جمهور كنته به رئیس جمهور جمهوری ، سرجیو ماتارلا می رود.”

MS5: “كنترا تنها نتیجه این بحران است”

داویده کریپا و اتوره لیچری ، رهبران اتاق 5 ستاره گفتند: “عبور از به اصطلاح Conte ter اکنون اجتناب ناپذیر است و تنها نتیجه این بحران شرورانه است. این یک گذر ضروری برای گسترش اکثریت است.” و گروه های سنا.

آنها افزودند: “ما نزدیك كونته باقی خواهیم ماند ، ما همچنان به پرورش منافع شهروندان ادامه خواهیم داد ، ما تلاش می كنیم از این وضعیت ناامنی خارج شویم ، كه هرچه زودتر كمك نمی كند”.

زینگارتتی: تعداد نقاط تعادل

امروز ، نیکولا زینگارتی ، رهبر حزب دموکرات تکرار کرد که “کانته پیشرفته ترین نقطه تعادل است” و حزب دموکرات در حال کار برای یک مدیر اجرایی معتبر است که تا پایان دوره کار خود ادامه خواهد داد ، با “یک پایگاه گسترده پارلمانی با قدرت سیستم طرفدار اروپا. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *