در عوض ، ثروت 1800 میلیارد میلیارد ثروتمند در طی همه گیری افزایش یافت

[ad_1]

شاخص میلیاردرهای بلومبرگ ، لیستی که ثروت ثروتمندترین افراد جهان را روزانه نشان می دهد ، نشان می دهد که با وجود همه گیری همه گیر ، ثروتمندان ثروت خود را در حدود 1.8 میلیارد دلار افزایش داده اند.

در حالی که تعداد افراد فقیر در جهان در حال افزایش است ، به ویژه به دلیل همه گیری کوید ، به نظر می رسد که مورد دوم تاثیری بر 500 ثروتمند جهان برعکس ، آنها شاهد افزایش سرمایه خود حتی بیشتر هستند 1.8 میلیارد دلار، افزایش 31 درصدی ، که خود تقریباً به اندازه تولید ناخالص داخلی ایتالیا هزینه دارد.

این یک رکورد برای شاخص میلیاردرهای بلومبرگ است که طی هشت سال هیچگاه تاریخ ساز نشده است ضبط کردن چنین اعدادی در میان اولین مکان ها به وضوح غول آمازون باقی مانده است جف بزوسکه دارایی های آنها افزایش یافته است 75 میلیاردی دلار ، الون ماسک s 170 میلیارد در سال گذشته (او کسی است که بیشترین و سریعترین پیروزی را در این زمان همه گیر داشته است) بیل گیتس.

سپس لیست وجود دارد برنارد آرنو، ثروتمندترین مرد اروپا ، صاحب مارک LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton ، که از ابتدای شیوع همه گیر 69 میلیارد دلار جمع کرده است ، پس از سرمایه دار مایکروسافت در رتبه 4 قرار دارد.

ایتالیایی ها در میان 100 ثروتمند جهان چه کسانی هستند؟

در میان 500 لیست بلومبرگ نام های ایتالیایی وجود دارد که ثروت آنها امسال افزایش یافته است. در میان 100 ثروتمندی که پیدا می کنیم جیووانی فررو، مدیر انفرادی Ferrero پس از مرگ برادر بزرگتر خود ، که در سال 2020 دارایی های خود را با افزایش 2 میلیارد دلار ، بیش از 34 میلیارد دلار و رتبه 36

در زیر ما پیدا می کنیم لئوناردو دل وچیو، بنیانگذار و رئیس Luxottica و مدیرعامل EssilorLuxottica ، بزرگترین شرکت هولدینگ تولید و فروش عینک و لنز در جهان ، که با 714 میلیون دلار تنها در سال 2020 جمع شده و با کل سرمایه تقریبا 25 میلیاردی به مکان 58 رسیده است.

پیش از این ، فوربس در مجله خود رتبه بندی از ثروتمندترین افراد جهان با سود نسبی در سال 2020 را منتشر کرده بود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *