در سال 2021 ، هیچ کس پاپیته ، پلینزی فرانسه مرزها را برای گردشگران نمی بندد

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

به گزارش پرتال سفر و اوقات فراغت ، مقامات در پلینزی فرانسه ورود گردشگران به این کشور را ممنوع کرده اند.

این کشور ، از 118 جزیره ، از جمله تعطیلات مشهور تاهیتی و بورا بورا ، تشکیل شده است ، در 3 فوریه مرزهای خود را بست تا از رشد جدید در موارد آلودگی به ویروس کرونا جلوگیری کند. گزارش ها سایت محبوب برای راهنمایی در مورد گردشگری و سفر.

اگرچه میزان ابتلا به عفونت در سایر نقاط جهان هنوز زیاد است ، اما پلی نزی فرانسه که در پاییز به اوج مثبت COVID-19 مثبت رسید ، در روزهای اخیر صفر مورد جدید ویروس کرونا ثبت کرده است.

وی گفت: مهمانان خارجی که در حال حاضر در پلینزی فرانسه هستند ، می توانند سفرهای خود را ادامه دهند

جزایر تاهیتی در تاریخ 3 فوریه مرزهای خود را به روی مسافران بین المللی می بندد. ما مشتاقانه منتظر استقبال شما از جزایرمان هستیم و پس از در دسترس بودن تاریخ بازگشایی آن را اعلام خواهیم کرد. درباره تعطیلی بخوانید: https: /t.co/dk71oNKzPr pic.twitter.com/aYteoA868J

– Tahiti Tourisme US (TahitiTourism) 2 فوریه 2021

“target =” _ blank “rel =” noopener “> رهاسازی کمیته جهانگردی در کشور.

محدودیت های جدید در مورد گردشگری ورودی تا دیرتر ادامه خواهد داشت و در مورد افرادی که به دلایل اثبات شده برای کار ، سلامتی ، اتحاد خانواده و ساکنان وارد مجمع الجزایر می شوند ، اعمال نمی شود.

تا 15 فوریه منع رفت و آمد شبانه در این جزایر وضع شده است ، بارها و کلوپ های شبانه تعطیل هستند و الزام به استفاده از ماسک اعمال می شود.

مسافران خارجی برای بازدید از استراحتگاه ها مجبور بودند گواهی آزمایش منفی ویروس کرونا ، بیمه درمانی و تامپون دیگری را در روز چهارم پس از ورود ارائه دهند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *