در حال حاضر ، 7 پرستار در ساکسونی اخراج شدند زیرا آنها نمی خواستند واکسن دریافت کنند

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

هفت پرستار در زاکسن به دلیل امتناع از دریافت واکسن Covid اخراج شدند. این خبر همچنین توسط اودو گامپل ، روزنامه نگار و خبرنگار ایتالیا برای تلویزیون آلمان Ntv ، که این خبر را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است ، داده شده است.

هفت اپراتور خدمات خانگی در زاکسن-آنهالت ، یکی از مناطقی که بیشتر تحت تأثیر Covid قرار دارد ، به دلیل امتناع از استفاده از واکسن ویروس کرونا از کار اخراج شدند.

وی گفت: “در یکی از استانهای آلمان که بیشتر تحت تأثیر کووید 19 ، زاکسن – آنهالت قرار دارد ، 7 پرستار از خدمات خانه (Pflegedienst) برای سالمندان در # دساو اخراج شده اند زیرا آنها از واکسیناسیون امتناع ورزیده اند. اکنون عدالت تصمیم خواهد گرفت.” . توسط روزنامه نگار و خبرنگار از ایتالیا برای تلویزیون آلمان Ntv نوشته شده است اودو گامپل.

حمایت از متخصصان بهداشت

طبق بیانیه یکی از پرستاران اخراج شده توسط اپراتور تلویزیون MDR زاکسن-آنهالت ، این شخص اولتیماتوم سه روزه دریافت کرد: “ما برای امروز ساعت 12 اولتیماتوم سه روزه دریافت کردیم و اندکی بعد نامه اخراج را دریافت کردیم.”

با توجه به اختیاری بودن واکسن در ایالت زاکسن آلمان ، پرستاران در حال بررسی اقداماتی هستند. این دومی به تلویزیون دولتی MDR زاکسن-آنهالت گفت که آنها مخالف واکسیناسیون نیستند ، اما آنها به زمان بیشتری نیاز دارند تا در مورد آن فکر کنند و “مهم نیست که چه زمانی تصمیم بگیرند.”

رنی ویلمر، از مدیریت خدمات پرستاری ، به MDR اهمیت واکسیناسیون را گفت و تردیدهای کارمندان سابق خود را درک نکرد.

ویلمر گفت: “من فکر می کنم هرکسی که در پرستاری کار می کند باید عقل سلیم کافی داشته باشد تا بداند واکسیناسیون مهم است و باید انجام شود.”

در روزهای اخیر در ایتالیا ، یک پرستار ASL5 به دلیل انتشار یک پست انکار در فیس بوک که وی وجود ویروس را انکار می کند و به کمپین واکسیناسیون حمله می کند ، در معرض اشعه قرار دارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *