در حال حاضر ، 30000 فریلنسر آزاد توسط این همه گیری لغو شده اند

[ad_1]

عکس بخش حرفه ای از “گزارش V در مورد مشاغل آزاد در ایتالیا 2020” ، ویرایش شده توسط رصدخانه مشاغل آزاد ، نشان می دهد که چگونه در نیمه اول سال 2020 بیش از 30،000 حرفه آزاد مجبور به ترک مشاغل خود هستند بحران در نتیجه همه گیری.

بحران ناشی از همه گیری ویروس کرونا ، همه بخش ها را تحت تأثیر قرار داده است ، یکی از این بخش ها آزاد است. طبق گزارش V در مورد مشاغل آزاد ، با هماهنگی پروفسور پائولو فلترین و ارائه شده توسط امروز درگیری ها، در شش ماه اول سال 2020 پس از آن 30 هزار فریلنسر، بیشتر زنان ، مجبور بودند تجارت خود را ترک کنند پس از بحران ناشی از کوید.

سپس ، حدود 170،000 کارگر مستقل از مخاطبان بیش از 1.5 میلیون کارگر خود اشتغالی که توسط محاصره اول مسدود شده بودند ، به 30،000 مستقل کار پیوستند.

“تأثیر Covid-19 بر خود اشتغالی بسیار شدید بوده است. در شش ماه اول سال 2020 ، کل بخش حدود 170،000 کارگر را از دست داد ، که 30،000 نفر از آنها مستقل هستند. این کاهش باید با نظارت بر پویایی ارزیابی شود. دلایل ساختاری ، در طی دهه گذشته ، کار مستقل تحت فشار قرار گرفته است (حدود 735000 کارگر) ، تحت تأثیر یک انقلاب داخلی آرام در جریانهای ورود و خروج ، تقریباً 1 میلیون نفر جذاب هستند: گروه ها و ورودی های جدید فارغ التحصیلان (+ 372 هزار) ، که معمولاً مستقل هستند “، رئیس جمهور Confprofessioni اظهار نظر کرد گائتانو استلا.

بر بخشهای حرفه ای بیشترین آسیب دیدگی مربوط به موارد زیر است:

  • کسب و کار
  • دارایی، مالیه، سرمایه گذاری
  • ویژگی

به طور متوسط ​​، این بخشها در سه ماهه اول سال 2020 آسیب دیدند 14٪ کاهش، اما در زمینه های فنی و اداری نیز مشاغلی در بین مشاغل وجود دارد.

بر کارفرمایان حرفه ای در عوض یک افت در ثبت کرد 16.7٪ در مقایسه با مدت مشابه سال 2019 ، با انقباضی که عمدتا بر آن متمرکز شده است شمال (-23.9٪) و c مرکز ایتالیا (-28.3٪). از طرف دیگر ، جنوب شاهد افزایش کارفرمایان (9/15٪) بود.

وی گفت: “داده ها مطمئناً به نوع حرفه مربوط می شود. بیشترین متأثر از این بحران اشتغال در تجارت است كه حتی در مورد مشاغل آزاد نیز كمتر به تحصیلات عالی نیاز دارد.” پائولو فلترین، هماهنگ کننده گزارش

در ارائه گزارش ، که به صورت زنده در میلان برگزار شد ، تیزانیو Treu ، رئیس CNEL ، معاون وزیر اقتصاد ، آنتونیو میسیانی ، معاون وزیر کار ، Francesca Puglisi و نمایندگان دیگر حضور داشتند.

تضادهایی در پیش زمینه برای مشاغل لیبرال

استلا گفت: “طی ماه های Covid-19 ، بین منابع پرداخت شده و توزیع شده ، سیستم Confprofessioni ، با ابتکار عمل خود ، از طریق نهاد دوجانبه Ebipro ، بیش از 30 میلیون یورو در اختیار شرکت های حرفه ای قرار داد.”

رفاه موجود در سیستم Confprofessioni امکان گشودن نظرسنجی ها و تضمین تداوم خدمات را تسهیل کرده است.

طبق گفته Assolavoro ، در اواخر ماه نوامبر ، کوید چهره بازار کار را تغییر داد و بیش از 90،000 فرصت شغلی در بهداشت و درمان و سایر زمینه ها در سال 2021 فراهم کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *