در اینجا آمده است که ثروتمندترین مرد ایتالیا کیست و چه مقدار در سال 2020 کسب کرده است.

[ad_1]

اقتصاد

URL کوتاه

جیووانی فررو ، رئیس اجرایی گروه شیرینی سازی مشهور ، به عنوان ثروتمندترین مرد ایتالیا با دارایی که در سال 2020 به 27.8 میلیارد دلار رشد خواهد کرد ، تأسیس شد.

جیووانی فررو ، 56 ساله کارآفرین و رئیس اجرایی گروه شیرینی فروشی به همین نام ، خود را به عنوان ثروتمندترین مرد ایتالیا معرفی کرده است.

نه فقط. دومین محاسبات فوربس از نظر ثروت در زمان واقعی ، با وجود بحران اقتصادی ناشی از همه گیر ، دارایی های آن در سال 2020 به 27.8 میلیارد دلار یا در حدود 22.7 میلیارد دلار افزایش می یابد.

طبق همین مجله آمریکایی ، در ماه های مارس-آوریل 2020 ، دارایی های Ferrero بالغ بر 24.5 میلیارد دلار (تقریبا 20 میلیارد یورو) بوده است.

ثروت کارآفرین پیمونتزی ، حتی بیش از ثروت بنیانگذار 85 ساله لوکسوتیکا ، لئوناردو دل وکیو ، از فروش محصولات شاخص ، نمادی از ساخت ایتالیا ، بیش از هر چیز دیگری ناشی می شود: نوتلا.

گروه آلبا همچنین دارای مارک های دیگری مانند Ferrero Rocher ، Kinder و Tic Tac است که با آنها در سال 2019 ایجاد کرده است ، طبق گفته Business Insider، گردش مالی 11.4 میلیارد یورو. گردش مالی که در نتیجه همه گیری ممکن است حتی بیشتر شود.

طبق روال شرکت ، اطلاعات مربوط به عملکرد این گروه در سال 2020 به احتمال زیاد در ماه فوریه منتشر خواهد شد. اما صورت های مالی برخی از شرکت های این گروه مستقر در ایتالیا به دلیل مسدود کردن و افزایش مصرف برخی از محصولات مانند کرم پخش کننده معروف یا بیسکویت های پر شده با نوتلا ، 3.5 درصد افزایش گردش مالی ، قبلاً ثبت شده است که به 1.53 میلیارد افزایش یافت.

در همین حال ، فررو شخصیت اصلی خریدهای مهم است ، همانند خرید چند ماه پیش از مارک تاریخی بیسکویت فاکس انگلیس تولید شده توسط North Food Grocery Group Limited.

حتی قبل از گروه خریدم با 2.8 میلیارد دلار از شیرینی سازی Nestlè “20 مارک تاریخی آمریکایی” ، “سومین شرکت بزرگ شیرینی سازی در بازار آمریکا”. سال بعد ، در سال 2019 ، فررو مالک شد از سری محصولات کمپانی Kellogg ، همیشه با هدف تقویت موقعیت شرکت در بازار آمریکای شمالی.

خرید بعدی این گروه Eat Natural است ، یکی دیگر از مارک های برجسته انگلیسی که میله های غلات ، موسلی بو داده و موسلی با کیفیت بالا تولید می کند.

تعداد میلیاردرهای ایتالیایی ، دوباره طبق مجله آمریکایی متخصص در اقتصاد ، در سال 2020 رشد کرد ، با تعداد افرادی که ارزش خالص آنها بیش از یک میلیارد دلار بود از 36 به 40 نفر پس از ورود بیماری همه گیر.

دارایی های اسکروج در ایتالیا نیز افزایش یافت و در چند ماه از 125.6 در مارس به 182.1 میلیارد رسید.

در راس سکو جیووانی فررو قرار دارد و پس از آن لوكوتوتیكا حامی و شریک Mediobanca ، لئوناردو دل وكیو و ماسیمیلیانا آلئوتی ، مالك شركت دارویی منارینی ، كه عنوان ثروتمندترین زن ایتالیا را از آن خود كرد.

رتبه بندی میلیاردرهای ایتالیایی با جورجیو آرمانی که با وجود بحران در بخش مد با تمرکز بر پایداری ، موفق به افزایش دارایی های خود شد ، ادامه دارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *