درست است که بولدرینی بلا چائو را به عنوان آهنگ مقاومت نهادینه کند

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً بر روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

لورا بولدرینی به نفع ترانه مقاومت “بلا چائو” به لایحه می ایستد و به کسانی که آن را انتقاد می کنند می گوید که او نمی داند.

لایحه ای در پارلمان برای نهادینه سازی بلا سیائو وجود دارد ، ترانه مقاومت که به طور تصادفی موجب اختلاف نظر در میان اعضای خانواده موسولینی شده است.
اما رئیس جمهور اسبق مجلس نمایندگان ، لورا بولدرینی ، یاد آوردن از ادنکرونوس ، چون آهنگ مقاومت وحدت ملی بود ، نه حزبی.

این سیاستمدار که به آن پیوست گفت: “از آنجا که بلا چائو آهنگ مقاومت و حرکت مردم است ، درست است که باید به یک سرود نهادی تبدیل شود ، یک بیان محبوب از بالاترین ارزش های زمینه ساز تولد جمهوری”. صفوف حزب دموکرات.

بولدرینی افزود ، کسانی که بهره برداری می کنند بدون اینکه از ماجرا مطلع باشند این کار را انجام می دهند: “بلا چائو حتی در ابتدای همه گیری همه ما را متحد کرد ، در آن زمان یادداشت های آن از محله ای به محله دیگر در شهرهای بزرگ ایتالیا برمی گشت.”

و او به یاد آورد که “حتی از خارج از کشور ، هنگامی که بیشتر در معرض Covid-19 قرار گرفتیم ، هدایای همبستگی از شهرها ، انجمن های جنبش هایی که” بلا سیائو “را به ما اختصاص داده اند ، دریافت کردیم. ما باید مقاومت می کردیم ، لحظه سختی بود و این آهنگ ارتباط زیادی با مقاومت و ایتالیا دارد. “
لایحه 3035 در مورد نهادینه سازی بلا چائو توسط حزب دموکرات معرفی شد و توسط ایتالیا ویوا ، لو و همچنین جنبش 5 ستاره امضا شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *