درآمد شهروندی در ماه فوریه به حالت تعلیق درآمد: این کسی است

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

درآمد شهروندی یارانه اقتصادی خودکار نیست ، بنابراین لازم است که گیرنده مدل ISEE را تمدید کند یا اگر بیش از 18 ماه سن دارد دوباره درخواست خود را ارائه دهد.

از ماه فوریه ، تعلیق درآمد شهروندی برای همه کسانی که مدل Isee را تا 31 ژانویه 2021 تمدید نکرده اند (بنابراین زمان بیشتری وجود دارد) و کسانی که 18 پرداخت ماهانه پیش بینی شده در قانون شماره 26 را انجام داده اند ، آغاز می شود از سال 2019

بیایید با هم بفهمیم که چگونه یارانه را از دست ندهیم.

درآمد از تابعیت در ماه فوریه

در عمل ، برای دریافت حقوق ماهانه ژانویه 2021 از درآمد شهروندی ، ارائه مدل ISEE از سال 2020 کافی است ، در حالی که برای دریافت درآمد از فوریه 2021 ، لازم است مدل ISEE را تا سال 2021 به روز کنید. و تا 31 ژانویه ثبت شود.

اگر این اتفاق نیفتد ، INPS پرداخت یارانه اقتصادی را تا زمان دریافت به روزرسانی ISEE متوقف می کند.

از طرف دیگر ، برای کسانی که بیش از 18 ماه را پشت سر گذاشته اند ، این تمدید تمدید کمک است. این به معنی درخواست مجدد تابعیت و انتظار برای تأیید آن است.

در این حالت ، لازم است یک ماه بین پرداخت قبلی سود و ماه دیگر سپری شود. سرانجام ، کسانی که در ماه فوریه در این حالت قرار دارند ، پرداخت ماهیانه را دریافت نخواهند کرد ، اما آن را از 15 مارس 2021 دریافت می کنند. با این حال ، درخواست باید دوباره ارسال شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *