دادگاه کالیاری M5S ، با تجدیدنظر خواهی کریمی در مورد انتصاب مشاور حقوقی مخالفت می کند

[ad_1]

ویتو کریمی رهبر سیاسی جنبش 5 ستاره نیست و بنابراین نمی تواند کسی را از حزب اخراج کند. دادگاه کالیاری این موضوع را تأیید کرد ، در حالی که کباب پز به حداقل رسید اما بدون رهبر باقی ماند.

همه اینها ناشی از یک اختلاف حقوقی بین مشاور منطقه ای کارلا کوکو از عضو Movimento 5 Stelle است که ابتدا اخراج شده و سپس به کار خود بازگردانده شد و حزب خود.

دادگاه تقاضای تعیین کیوریتور ویژه حزب گریلینو را در غیاب رهبر سیاسی کرده بود ، اما M5S ، از طریق رهبر موقت خود ویتو کریمی ، با درخواست تجدید نظر قانونی مخالفت کرد ، دادستانی کالیاری آن را غیرقابل قبول دانست.

و این اتفاق می افتد زیرا از ژانویه 2020 ، جنبش 5 ستاره ، پس از تشکیل “تیم آینده” ، که هیچ اثری از آن از بین نرفته است ، با تشکر از لوئیجی دی مایو و بدون یک رهبر سیاسی واقعی باقی مانده است ، اما با ویتو کریمی ، که “موقت موقت” می دهد ، به یک “عملا” رهبر حزبی تبدیل شده است که نه تنها نمی تواند رهبری جدید بلکه هویت پیدا کند. و دادگاه همچنین گفت كه پادشاه نمی تواند وظایف رهبر سیاسی را انجام دهد ، به همین دلیل پس از اخراج كریمه از طرف مشاور ، مشاور مجدداً در میان پنطیلها پذیرفته شد.

با بازگشت به پرونده قضایی ، دادگاه تجدیدنظر فهمید که احکام رئیس دادگاه نهمین حکم استرداد شده است ، “ضمن موافقت با ویتو کلودیو کریمی و انجمن Movimento 5 Stelle که به طور خلاصه ادعا در دادگاه تجدید نظر مطابق هنر. 739 cpc به دلیل ماهیت غیرقطعی و غیرقطعی پیشگیری مانع نمی شود ، اما این امر به نتیجه مطلوبی برای آنها منجر نمی شود ، زیرا ، به نظر هیئت ، درخواست تجدیدنظر با ماده کد گفته شده که بازگشت را فراهم می کند ، حل نمی شود فقط به دستورات دادگاه و احکام دادگاه در اتاق شورای بدوی در دادگاه تجدیدنظر “، گزارش ها ادنکرونوس

مشکل سیاسی هم

این تصمیم جدا از اینکه یک مشکل حقوقی است ، در حال تبدیل شدن به یک مشکل سیاسی نیز هست. زیرا M5S برای تعیین سرپرست ویژه باید حرکت کند ، اما در این بین جوزپه کونته وجود دارد که با یک برنامه سیاسی جدید و مردان و زنانی که در تلاش است حزب را احیا کند.

5 ستاره پرواز می کنند

با این حال ، در یادداشتی ، جنبش 5 Setlle س refال را رد می کند ، با بیان اینکه این جمله “دامنه محدود و محدودی دارد: هدف آن این است كه اطمینان حاصل كند كه كارلا كوكو ، متقاضی ، به طور صحیح آزمون متقابل رویه ای را ایجاد می كند ، اهداف معاینه واحد و در آن وظیفه خود را انجام می دهد “، نوشتن یک واقعیت روزمره[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *