خلبان آماتور انگلیس در پایگاه نظامی RAF فرود می آید زیرا “او می خواست ساحل را ببیند”

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

گفته می شود خلبان وقتی از فرود خود در یک مرکز نظامی و نقض COVID-19 مطلع شد ، “گستاخانه” بود.

یک خلبان 60 ساله لندنی به نام ریچارد چارلز پریستلی وود پس از نشستن هواپیمای شخصی خود در پایگاه نیروی هوایی سلطنتی با نقض محدودیت های فعلی ویروس کرونا ، جریمه سنگینی دریافت کرد.

به گزارش نیوزویک ، این حادثه در ماه مه سال 2020 اتفاق افتاد ، زمانی که وود در ابتدا قصد داشت به ملاقات مادرش در یورکشایر برود ، اما پس از اطلاع از مشغله کاری وی ، در عوض به پایگاه RAF Valley منحرف شد.

بنا به گزارشات ، قاضیان کرنارفون مطلع شدند که خلبان “بی شرمانه” و “متکبر” است پس از اینکه به وی هشدار داده شد که در یک مرکز نظامی فرود آمده و مقررات COVID-19 را نقض کرده است.

الیزابت دادلی جونز ، سخنگوی هواپیمایی کشوری ، به دادگاه گفت: “او شلوار کوتاه ، کت و کفش نازک به سبک cahul پوشیده بود. او عینک و موهای خاکستری کوتاه داشت.” “از او س whyال شد که چرا فرود بی برنامه ای در دره RAF انجام داده است. خلبان پاسخ داد:” من می خواستم ساحل را ببینم. “

در پاسخ به اطلاع رسانی در مورد نقض محدودیت های ویروس کرونا ، وی همچنین گزارش داد که حال وی خوب است ، زیرا “دو ماه پیش” مبتلا به COVID-19 شده است.

فرود چوب باعث هشدار خدمات اورژانس ، از جمله آتش نشانان شد و منجر به آغاز تحقیقات در مورد هواپیمایی کشوری شد.

وود با اعتراف به جرم خود ، به دلیل “پرواز بدون اجازه در منطقه ترافیکی فرودگاه” 1700 پوند جریمه شد. همچنین به وود دستور پرداخت 750 پوند ساخته شده توسط سازمان هواپیمایی کشوری داده شد.

وود ، به نوبه خود ، از این س askedال پرسید که چرا “مقامات مکالمات رادیویی وی را نادیده گرفته و از وی درخواست نکردند که در جای دیگری فرود بیاید” ، این مجله افزود ، سوابق نشان می دهد که وود حداقل “هفت بار” برای “فرود” به برج RAF Valley متصل شده است. .[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *