حق استفاده از واکسن ، در ایتالیا 500000 نفر از افراد نامرئی خطر ابتلا به آن را ندارند

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

افراد نامرئی در ایتالیا حداقل نیم میلیون نفر هستند ، دقیقاً تعداد شهروندانی که کمپین واکسیناسیون ویروس کرونا می تواند هر روز به آنها برسد. اما احتمالاً هیچ کدام واکسن نخواهند زد.

در ایتالیا ، واقعیتی متشکل از افرادی است که برای دیدن همه در آنجا هستند ، اما از نظر بوروکراتیک وجود ندارند: آنها افراد نامرئی هستند ، دسته ای از افراد که بی خانمان ها ، مهاجران غیرقانونی ، جوامع قومی روم و بسیاری دیگر را متحد می کنند. .

مطابق با گزارش ها Il Fatto Quotidiano ، که مراقبت های بهداشتی و انجمن های حمایت از فقیرترین افراد در زمان شیوع همه گیر را کنترل می کند ، 500000 نفر در ایتالیا خطر واکسیناسیون ویروس کرونا را دارند زیرا فاقد مدارک هستند.

برای عضویت در درگاه های مختلف منطقه ای ، در واقع باید کارت سلامت داشته باشید و کارت ویزیت تنها برای کسانی که کارت ها در وضعیت خوبی هستند در دسترس است.

درخواست انجمن ها

اکنون انجمن هایی مانند پزشکان بدون مرز ، کاریتاس ایتالیا ، انجمن پزشکی مهاجرت ایتالیا و بسیاری دیگر در جدول مهاجرت سلامت جمع شده اند. ماه هاست که این ابتکار از مقامات بهداشت ملی خواسته است مسئولیت واکسیناسیون موارد نامرئی را بر عهده بگیرند ، اگر واکسینه نشود ، ممکن است خطر سلامتی برای دیگران باشد.

از ابتدای همه گیری ، دسترسی به تامپون برای این دسته از افراد نیز غیرممکن بود ، زیرا به درخواست پزشکی غیر نقدی و رزرو آنلاین نیاز داشتند. گزینه دیگر برای آنها ساخت تامپون به عنوان افراد خصوصی بود که متحمل هزینه های زیادی می شود که در بسیاری از مناطق ایتالیا انتظار می رود.

حق قانون اساسی

بعلاوه ، Il Fatto Quotidiano اظهار می دارد که قانون اساسی ایتالیا جهانی بودن دسترسی به مراقبت های بهداشتی را برای همه افراد حاضر در خاک ایتالیا تعیین می کند: ماده 32 قانون اساسی می گوید:

“جمهوری از سلامت به عنوان یک حق اساسی فرد و به نفع جامعه محافظت می کند و خدمات درمانی رایگان را برای افراد ضعیف تضمین می کند.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *