حفاری در پمپئی ، از جمله پادکست های حین قفل و بچه گربه های Grand Tour

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

حفاری ها در پمپئی زنده است ، برای عموم مردم بسته است (در حال حاضر) ، اما برای گربه های اشرافی که هر روز تور بزرگ را برای همه خارجی های ممنوع از بازدید از آن توسط همه گیر برگزار می شود ، باز است.

کاوش ها در پمپئی یکی از مقاصد دیدنی اشرافیان و دانشمندان اروپایی بود که از اواخر قرن هفدهم تا اوایل قرن بیستم شروع به دایره بزرگ کردند.

امروزه ، در طی همه گیری ، نوع دیگری از “اشراف” ، آقای و خانم گربه ، در حفاری های پمپئو انجام می شود. در حقیقت ، گربه های زیادی وجود دارند که در کوچه پس کوچه های پمپئی باستان پرسه می زنند و به کار مرمتگران و باستان شناسان نگاه می کنند که حتی در دراماترین ماهها هرگز متوقف نشده اند.

چه کسی می داند که این گربه ها از پمپئی می توانند به ما بگویند که فقط می توانند صحبت کنند. چه کسی می داند چند اسرار را می تواند برای ما فاش کند. برای دادن صدای نمادین به آنها ، مجموعه ای از پادکست های سازمان یافته توسط پارک باستان شناسی پمپی ، با عنوان “پمپئی ، شهر زنده” ، هر جمعه یافت می شود که در سیستم عامل های بزرگ پادکست ، از جمله Deezer ، Spotify ، Apple Podcast منتشر می شود. Spreaker و همه برنامه های رایگان.

این پادکست توسط Piano P ، یک سکوی پادکست روزنامه نگاری ایتالیایی ، با همکاری Electa برگزار شد.

شش قسمت از پادکست ها ادای احترام به پمپئی باستان و تاریخ آن است که با پمپئی دوران ما آمیخته است. سفری که شنونده را به بازارهای دو هزاره پیش و امروز می رساند تا تأکید کند که ، بله ، آداب و رسوم تغییر کرده است ، اما شکاف بین حومه محبوب و بورژوازی تجاری همچنان پابرجاست. دقیقاً همانطور که تهدیدی که بیش از 700000 نفر را آزار می دهد تا امروز زنده مانده است: وزوویوس ، که فقط ظاهراً خوابیده است.

پادکست بازگشایی فروشگاه عتیقه که اخیراً بازسازی شده است برای عموم جشن می گیرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *