حزب دموکراتیک ماتارلا: “انتصاب کونته ، نقطه ترکیب و تعادل”. آخرین مشاوره ها فردا

[ad_1]

Italia Viva: “قبل از اینکه نام ببریم ، در مورد محتوا صحبت کنیم.” از خودمختاری ، مختلط و اروپایی: “Ok a Conte ter”.

روز دوم مشاوره های کویریناله با جلسه ای با حزب دمکرات پایان یافت. پس از گروه های مختلط ، خودمختاری ها و اروپایی ها به کانته تر ، جایزه ایتالیا ویوا را دریافت کردند ، که خواستار صحبت در مورد مطالب قبل از نام بود. با این حال ، برای نیکولا زینگارتی ، دبیر حزب دموکرات ، راه حل بحران “غیرمسئول” تنها یک راه است: انتصاب مجدد جوزپه کونته.

زینگارتتی: سریع باش

رهبر دم گفت: “ما آماترلا آمادگی حزب دموکرات را برای حمایت از فرضیه انتصاب دولت جدید در کنته نشان دادیم ، که همچنین در رای اعتماد اخیر یک نقطه ترکیب و تعادل پیشرفته در پارلمان فعلی را تأیید کرد. موازنه.”

زنگارتی افزود كه وی “دغدغه بزرگ ما برای گشودن بحران دولت را به رئیس جمهور جمهوری ارائه داده است ، كه ما همچنان آن را اقدامی غیرمسئولانه در شرایط سخت برای كشور می دانیم.”

رنزي: “آماده گفتگو درباره حكومت سياسي”

برای Italia viva “ما به زودی به یک دولت احتیاج داریم” و حزب رنزی آماده حمایت از مدیر سیاسی و نهادی است ، اما ابتدا ، نخست وزیر سابق ماتئو رنزی چندین بار گفت ، ما باید در مورد محتوا ، اتحاد و سپس نام های مربوط به نقش نخست وزیر.

رنزي در پايان مشاوره هاي كويريناله گفت: “ما به رئيس جمهور جمهوري خود آرزو كرده ايم كه به دنبال راه حل هايي براي حكمراني سياسي باشيم تا نهادي ، اما ما همچنين آماده حمايت از يك دولت نهادي هستيم.”

رهبر ایتالیا ویوا گفت که او می خواهد از “نیروهای دیگر” مطلع شود که آیا آنها می خواهند ما را “جذب” کنند. “ما مکان نمی خواهیم ، باج خواهی نمی کنیم ، مبادله نمی کنیم. ما آماده بحث هستیم. “

لو: یک بحران غیرقابل درک برای ایتالیایی ها

هیئت Liberi e Uguali در Quirinale خود بر حمایت خود از فرضیه دولت Conte Terre تأکید کردند.

“این بحرانی است که ایتالیایی ها آن را درک نکرده اند و هنوز هم آن را درک نمی کنند” ، “بحرانی” کشف شده توسط کسانی که روزی انکار می کنند که خواستار آن بوده اند و روز دیگر دلایل درست بودن گشودن آن را توضیح می دهند. ” . فدریکو فورنارو ، رهبر گروه لو ، پس از مشاوره در کویرینال.

خودمختاری های آماده برای یک دولت طرفدار اروپا

جولیا اونتربرگر در پایان جلسه کویرینال گفت ، گروه خودمختار سنا آماده حمایت از “تشکیل یک دولت کاملاً طرفدار اروپا” با “ترجیح برای کانتر احتمالی است زیرا ما تجربه خوبی با رئیس جمهور کانته داشتیم.” .

گروه های مختلط و اروپایی ها

گروه های مشترک سنا و اتاق بار دیگر حمایت خود را از نخست وزیر پیشین کنته در صورت انتصاب مجدد ماتارلا ، “نه تنها برای موارد اضطراری ، بلکه همچنین برای دوباره پر کردن صندوق بهبودی” تأیید کردند.

برعکس ، اما بونینو ، بیشتر اروپا-اقدام و رادیکال های ایتالیایی گفتند: “ما از تلاش برای پیشنهاد دولت با نخست وزیر فعلی پشتیبانی نمی کنیم ، زیرا اگر درست باشد که تغییر لازم است ، ما نمی توانیم از یک جانشینی ساده حمایت کنیم نخست وزیر “.

گروه تازه متولد شده اروپایی-مای-سی دی گفت این گروه از “رئیس جمهور كنته” حمایت می كند و هیچ پیشگیری در برابر نیروهای حامی دولت فعلی وجود ندارد.

فردا با مرکز سمت راست و M5S به پایان می رسد

مشاوره در Quirinale فردا بعد از ظهر با این تقویم ادامه خواهد یافت:

  • 16:00 گروه های پارلمانی “برادران ایتالیا” مجلس سنای جمهوری و اتاق نمایندگان ، “Forza Italia Berlusconi President – UDC” گروه های پارلمانی سنای جمهوری و “Forza Italia – رئیس برلوسکونی” اتاق اتاق نمایندگان ، گروه های پارلمانی “لگا – نخست وزیر سالوینی – حزب عمل ساردینیا” از مجلس سنا و “لگا – نخست وزیر سالوینی” از اتاق نمایندگان ، نمایندگان م componentلفه “ما با ایتالیا – USEI – بیایید تغییر کنیم! – اتحاد مرکز “از گروه مشترک اتاق نمایندگان و از م ofلفه” ایده – کامبیامو “از گروه مشترک سنای جمهوری
  • 17:00 گروه های پارلمانی “جنبش 5 ستاره” سنای جمهوری و اتاق نمایندگان.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *