جورج کلونی: محاصره پایتخت ، ترامپ را در “سبد تاریخ” انداخت

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

جورج کلونی ، ستاره هالیوود ، حوادث روز چهارشنبه واشنگتن را محکوم کرد و گفت که نام دونالد ترامپ همیشه با این قیام همراه خواهد بود.

به گزارش وب سایت Hollywoodreporter ، کلونی در طی یک قسمت از پادکست هفتگی KCRW Business ، کلونی در مورد حمله روز چهارشنبه کاپیتول توسط طرفداران دونالد ترامپ صحبت کرد.

این بازیگر گفت: دیدن اینکه خانه های مردم به این ترتیب هتک حرمت می شود ویران کننده است.

“اما به تعبیری ، این همچنین نقطه پایان برگشت ناپذیری است: همه دائما منتظر ریختن نی بر پشت شتر بودند ، و به نظر می رسید که خط تحمل همچنان به نقطه تماس وزیر امور خارجه منتقل می شود. در جورجیا و او را تحت فشار قرار داد. هیچ یک از این موارد به اندازه مربوطه به نظر نمی رسید. “کلونی ادامه داد.

این بازیگر بزرگ همچنین در مورد نام ترامپ و میراث وی تصمیم نهایی و تحقیرآمیز دریافت کرد.

“این دونالد ترامپ ، دونالد ترامپ جونیور ، ایوانکا – همه آنها – را در زباله دان تاریخ قرار می دهد. این نام اکنون برای همیشه با قیام همراه خواهد بود “.

این بازیگر سپس به اظهارات ژنرال کلی رئیس ستاد پیشین کاخ سفید اشاره کرد که اخیراً گفته بود اگر عضوی از کابینه بود ، به اصلاحیه 25 ام برای برکناری ترامپ از دفتر رأی می داد.

وی ادامه داد: “اگر این برای رسیدن به مسیر درست لازم است ، حتی اگر فکر می کنم به هیچ شکلی ارزش آن را ندارد ، حداقل باید چیزی پیدا کنیم که اعتماد به نفس جدیدی به ما بدهد و به ما اجازه دهد از این فاجعه خارج شویم.” او نتیجه گرفت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *