تیم ملی ایتالیا امشب زانو خواهد زد. سالوینی: از این طریق نمی توان با نژادپرستی مبارزه کرد

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً بر روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

این سیاستمدار گفت: سالوینی می خواهد تیم ملی ایتالیا تنها و آزاد باشد و در مورد راه های ارتقا respect احترام به مردم تصمیم بگیرد ، اما او با نژادپرستی مبارزه نخواهد کرد.

امشب ساعت 9 شب ، تیم ملی فوتبال ایتالیا در استادیوم مونیخ آلمان به میدان می رود و در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی اروپا 2020 بلژیک را به لوکاکو می کشاند. فضای ورزشی .با زانو زدن برای چند ثانیه قبل از شروع بازی در برابر نژادپرستی موضع بگیرید.

ایتالیا در میان تیم های ملی است که به ابتکار عمل پیوست و در عوض تصمیم گرفت تیم های فوتبال را که می خواهند این کار را انجام دهند ، با آنها زانو بزنید. بلژیک در میان این تیم ها قرار دارد ، بنابراین ایتالیا امشب در همبستگی زانو می زند.

با این حال ، انتخاب تیم ملی ایتالیا جنجال زیادی به پا کرد ، به طوری که شامل برنامه سیاسی نیز شد.

دبیر لیگ ماتئو سالوینی اکنون در مورد این موضوع صحبت خواهد کرد ، مصاحبه رادیو 24.

“فکر کردن در مورد حل مسئله نژادپرستی روی زانوی ما غیرواقعی است. با نژادپرستی نمی توان زانو زد. سالوینی گفت: “امشب ، آتزوری ها باید آنچه می خواهند را انجام دهند ، دبیر حزب دموکرات نگران زانو زدن است ، این یک سوررئال است ، من به پیروزی ایتالیا علاقه مند هستم.” گزارش ها همچنین از Fanpage.

ایتالیا – ولز

همه چیز اندکی قبل از شروع بازی ایتالیا – ولز در رم برگزار شد ، در حالی که میهمانان زانو زدند و ایتالیا از دیدن فقط چند بازیکن که در زمین زانو زده بودند ، متعجب شد.

نتیجه این یک کندو جنجال بود که آسوکالکیاتوری را به موضع گیری صریح دیروز واداشت و انتقادهای روزهای اخیر علیه بازیکنان ایتالیایی در تیم ملی را “تهمت” خواند.

Assocalciatori خاطرنشان کرد که بسیاری از بازیکنان عضو و برخی اعضای هیئت مدیره انجمن هستند ، و فعالیتهای ضد تبعیض متعددی را که وی طی سالها پشتیبانی و سازماندهی کرده برجسته کرد.

وی همچنین یادآوری کرد که چند ماه پیش با تصویب دستورالعمل های قانون اساسی ایتالیا در برابر انواع تبعیض ها ، نژادی ، مذهبی ، اجتماعی ، اساسنامه داخلی خود را تغییر داد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *