“تو برده ای” ، دختر 15 ساله مجبور به ازدواج را جدا می کند: مادر محکوم می کند

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

مادر راشیدا ، دختری از تورین ، برای ازدواج با یک غریبه که به یک سال و چهار ماه زندان محکوم شده بود ، جدا شد. سه روز قبل از عروسی ، او با تلفن آبی تماس گرفت.

مادر راشیدا ، دختری 15 ساله با نژاد مصری ، پس از مرگ شوهرش ، تصمیم گرفت که زمان ازدواج دخترش فرا رسیده است و قرار شد این نوجوان با مردی که نمی شناخت و خیلی بزرگتر بود ازدواج کند.
مادر در مواجهه با لجبازی دخترش برای عدم پذیرش شوهر ، مادر او را در خانه جدا کرد. راشیدا در سه روز قبل از عروسی با تماس با تلفن آبی رنگ در شرایط شدید نجات یافت. عروسی که با کمترین جزئیات و با توجه به جذابیت شوهر ناشناخته آینده برگزار می شود ، گیج می شود و کار محققان آغاز می شود.

تحقیقات نشان می دهد که وضعیت خشونت مداوم و سو abuse استفاده علیه یک خردسال محروم از آزادی بیرون رفتن با دوستانش یا لباس پوشیدن به دلخواه وی است. تحریک ناشی از سختی ها باعث شده بود تا دختر جان خود را بگیرد. از این وضعیت ، دادستان دیونیگی تیبون اتهام بدرفتاری با یک خردسال را تنظیم کرد و خواستار صدور حکم مادر برای دو سال زندان شد.

امروز تصمیم دادگاه صادر می شود که مجازات را به یک سال و چهار ماه کاهش می دهد. این دختر مدتی را در اجتماع گذرانده بود ، اما به دلیل ادعای مشکلات سلامتی مادرش در ابتدای قفل به خانه برمی گشت. با این حال ، بازگشت به خانواده دوباره منجر به محدودیت های شدیدی می شود ، اما دادگاه تورین اتهامات جدیدی را كه ایزابلا ناچی وكیل دختر مطرح كرد ، تشخیص نداد. با این وجود ، راشیدا ابراز نگرانی در مورد سرنوشت مادرش کرد ، او گفت که هنوز هم او را دوست دارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *