توییتر حساب دونالد ترامپ را برای همیشه معلق کرده است

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

پلتفرم معروف اجتماعی سرانجام حساب شخصی دونالد ترامپ و تبلیغات انتخاباتی وی در انتخابات ریاست جمهوری را مسدود کرده است.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، دید که حساب توییتر وی “به طور موقت” از همان بستر اجتماعی معلق است.

شناخته شدن در بیانیه مطبوعاتی توسط کارمندان توییتر در وبلاگ این پلتفرم ارسال شده است ، و روشن است که چگونه “پس از بررسی دقیق توییت های اخیر و زمینه های اطراف آنها” ، “به دلیل خطر تحریک بیشتر به خشونت” تصمیم گرفتند حساب را به طور دائم خاتمه دهند.

پس از آن ، سرنوشت مشابهی در گزارش رسمی رئیس دولت پیش از انتخابات ایالات متحدهTeamTrump اتفاق افتاد ، به دلایلی که شباهت به مواردی نداشت که منجر به بسته شدن مشخصات شخصی این سرمایه دار شد.

در حال حاضر ، تنها صفحه مربوط به مستاجر کاخ سفید که همچنان فعال است صفحه رسمی رئیس جمهور ایالات متحده است که با این وجود فقط برای ارتباطات رسمی و نهادی استفاده می شود.

واکنش ترامپ

به دنبال این اقدام ، ترامپ گفت که وی در تلاش است تا “یک پلت فرم جدید در آینده نزدیک ایجاد کند”:

ترامپ قبل از مسدود شدن حساب کاربری خود در توییتر نوشت: “ما در حال مذاکره با سایت های مختلف دیگر هستیم و به زودی اعلامیه بزرگی خواهیم داد.”

دونالد ترامپ در دوران ریاست جمهوری خود از توییتر بسیار گسترده ای به عنوان یک بستر اصلی ارتباطی استفاده کرد و در چهار سال به 90 میلیون نفر پیرو رسید.

راهپیمایی ترامپ و حمله به پایتخت

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی ، طی نشستی در واشنگتن از مایک پنس معاون رئیس جمهور خواست تا مانع از پیروزی جو بایدن در کنگره شود. از طرف خود ، پنس پیشنهاد رئیس جمهور را رد کرد ، با این استدلال که وی هیچ قدرتی در تصمیم گیری در مورد شمارش آرای انتخاباتی و استفاده از آنها برای تأیید رسمی کالج انتخاباتی ندارد.

حامیان ترامپ سپس با شکستن طناب پلیس و ورود به سالن های کنگره ، دسته جمعی به سمت پایتخت برج حرکت کردند. طبق آخرین اطلاعات ، در جریان اعتراضات 5 نفر ، 4 تظاهرات کننده ، از جمله یک کهنه سرباز نیروی هوایی ایالات متحده و یک افسر پلیس کشته شدند.

پس از ناآرامی ها ، نمایندگان دموکرات در کنگره و حتی برخی از جمهوری خواهان ، حتی در دولت ، قبل از انقضا طبیعی 20 ژانویه و گشودن روند استیضاح ، ترامپ را از سمت خود برکنار کرده بودند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *