توکیو 2020 ، 3 مدال برنز برای ایتالیا ، اما شمشیربازی و شنا ناامید کننده است

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفاً روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

تیم ایتالیا در این دومین روز مسابقات 3 مدال برنز از توکیو 2020 به دست آورد. ناامیدی هیچ کمبودی نداشت ، اما هنوز هم چیزی برای روحیه دادن و امیدواری وجود دارد.

ایتالیای آبی در المپیک 2020 توکیو در آنجا حضور دارد و با سه مدال برنز ثابت می کند ، اما در شمشیربازی و شنا چقدر ناامید کننده است.

این روز به لطف الیسا لونگو بورگینی با اولین برنز در دوچرخه سواری جاده بانوان به خوبی آغاز می شود.
برنز دوم در وزن 52- کیلوگرم به اودتا جوفریدا رسید ، که با نتیجه طلا برای ippon برنده شد. مانوئل لومباردو در جودو که در وزن 66- کیلوگرم مقام سوم و چهارم نهایی را از دست می دهد ، همیشه عملکرد خوبی ندارد.

در عوض ، ژیمناستیک ریتمیک ایتالیا امیدوار است زیرا دختران آبی به فینال تیم پرواز می کنند ، برنامه ریزی شده برای سه شنبه ، 27 ژوئیه.

در شمشیربازی مردان و زنان ، آبی ها بد هستند ، هیچ تریبونی در فویل زنان وجود ندارد ، و این از المپیک 1988 سئول اتفاق نیفتاده است. معاون وزیر ورزش ، والنتینا وززالی ، قهرمان چندگانه فویل ، گفت: این. حالا بیایید سراغ تیم ها برویم ، بیایید آستین بالا بزنیم. شاید ما خیلی خوب به ایتالیا عادت کرده ایم ، برخی از مدال ها مشخص نیستند “، او این را دارد گزارش ها روزنامه ورزشی.

سومین برنز ایتالیا در پایان روز دوم المپیک در توکیو برگزار می شود و متعلق به میرکو زانی در دسته وزنه برداری -67 کیلوگرم است که در مجموع 322 کیلوگرم را بالای سر برد و رکورد جدید ایتالیا را ثبت کرد.

ایتالیا در شنا به اندازه کافی بد است ، که تاکنون در خانه مدال به همراه ندارد ، فقط مردان 4×100 آزاد آزاد راهی فینال می شوند و رکورد ایتالیا را با 3’10 “29 شکست می دهند. در عوض بندیتا پیلاتو در باتری 100 قورباغه رد صلاحیت شد.

در والیبال ساحلی ، نایب قهرمان ریو 2016 ، دانیل لوپو و پائولو نیکولای ، در بازگشت از آلمان ها پیشی گرفتند و در اولین مسابقه پیروز شدند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *