تظاهرات غیر مجاز ، انتقاد شدید کرملین علیه سفارت آمریکا

[ad_1]

سخنگوی کرملین ، دیمیتری پسکوف ، ادعاهای سفارت آمریکا در مورد تظاهرات غیر مجاز در روسیه در روز شنبه را دخالت در امور داخلی این کشور توصیف کرد.

سفارت آمریكا گفت كه از نزدیك بر تظاهرات غیر مجاز در روسیه نظارت می كند و مقامات را به سرکوب آزادی بیان و آزادی تظاهرات متهم می كند.

پسکوف در جریان حضور کوتاه خود در روسیه 1 گفت: “البته ، این اظهارات ناکافی است. در اصل ، آنها دخالت واقعی در امور داخلی ما هستند.”

وی گفت: “اگر سفارت ما در هنگام بروز ناآرامی ها در ایالات متحده چنین واكنشی نشان می داد … پس ، حدس می زنم این باعث ایجاد ناراحتی در واشنگتن شود. من همیشه به همكارانمان توصیه می كنم كه خود را در چنین شرایطی نشان دهند.” . سخنگوی کرملین ادامه داد.

نقض قانون

پسکوف افزود که او به همه دیدگاه ها احترام می گذارد ، اما به شدت مخالف مشارکت شهروندان در تظاهرات غیر مجاز است و استدلال می کند که “ارزیابی دیگری نمی تواند انجام شود ، زیرا این نقض قانون است”.

سخنگو ادامه داد اگرچه بسیاری اظهار داشتند که این اعتراضات افراد زیادی را به خود جلب کرده است ، اما در مقایسه با تعداد روسهایی که به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور رای می دهند کمرنگ است.

اخبار جعلی درباره “ویلا پوتین”

پسکوف اخبار منتشر شده توسط الکسی ناوالنی ، وبلاگ نویس و مخالف ، مبنی بر تعلق یک ویلای لوکس در جنوب روسیه به رئیس جمهور پوتین را انکار کرد.

“پوتین عمارتی در گلندجیک ندارد. ما مدتی است می دانیم که به اصطلاح افشاگری ، افشاگری های شبه و حملات رسانه ای علیه رئیس جمهور در حال آماده سازی است. همه آنها با هدف بی ثبات سازی وضعیت انجام می شوند. آنها با واقعیت ، آنها دروغ هستند “، پسکوف گفت.

وی در ادامه از کسانی که این ویدئو را دیدند و ده ها میلیون بازدید از آن چند روز پس از انتشار به دست آورد ، خواست “برگردند” و بپرسند “پوتین با همه اینها چه ارتباطی دارد؟”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *