ترامپ قول می دهد که به مبارزه برای پیروزی در انتخابات ادامه دهد

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

ترامپ نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 را به چالش کشید و استدلال کرد که رقیبش جو بایدن در انتخابات از طریق انتخابات گسترده و بی نظمی در انتخابات پیروز شد ، هرچند بیش از 60 پرونده قضایی توسط کارمندان وی توسط دادگاه های ایالتی و فدرال رد شده است. .

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، با این استدلال که به زودی شواهد بیشتری از حقانیت نتایج فاش می شود ، قول داد که به جنگ برای لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر ادامه دهد.

ترامپ روز گذشته در یک گردهمایی سیاسی در آستانه انتخابات گرجستان صحبت کرد که برای تعیین اینکه جمهوری خواهان به کنترل سنا ادامه می دهند بسیار مهم است. آنها می بینند که جمهوری خواهان دیوید پوردو و کلی لوفلر در حال مخالفت با دموکرات ها جان اوسوف و رافائل وارنوک هستند. اگر حداقل یک نامزد جمهوری خواه در انتخابات مجدد پیروز شود ، کافی است جمهوری خواهان اکثریت سنا را حفظ کنند ، که به آنها امکان می دهد بسیاری از برنامه های دموکرات ها را در یک وضعیت سیاسی بسیار قطبی مسدود کنند.

ترامپ در راهپیمایی در دالتون ، جورجیا گفت: “ببینید چه چیزی در طی چند هفته آینده بیرون می آید. ببینید چه چیزی بیرون می آید. ببینید چه چیزی فاش می شود”.

ترامپ همچنین گفت که شانسی برای از دست دادن جورجیا ندارد ، زیرا بایدن به عنوان اولین نامزد دموکرات ریاست جمهوری در بیش از دو دهه برای پیروزی در این ایالت شناخته شد. در سال 2016 ، رئیس جمهور ترامپ 5.1 درصد برنده گرجستان شد.

ترامپ گفت: “هیچ راهی برای از دست دادن گرجستان وجود ندارد. هیچ راهی وجود ندارد. این انتخابات تقلبی بود ، اما ما هنوز در حال جنگ هستیم و خواهید دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

در مورد آرا روز سه شنبه ، ترامپ آمریکایی ها را به حمایت از دو نامزد جمهوری خواه فراخواند و گفت اکثریت دموکرات تلاش می کنند دادگاه عالی را پر کنند. وی افزود: “دیگر هرگز در آمریکا انتخابات عادلانه برگزار نخواهد شد.”

ترامپ گفت: “این به آنها قدرت می دهد تا هر توهم قانونی چپ گرایی را که هرگز خواسته اند و آرزو داشته اند ، انجام دهند.” “آزادی مذهبی شما ناپدید می شود ، تغییر دوم شما ناپدید می شود ، مرزها و دیوار بزرگ شما از بین می رود. ادارات پلیس ، همانطور که ما آنها را می شناسیم ، و پس اندازهای شما ناپدید می شوند.”

رئیس جمهور قول داد: “آنها کاخ سفید را تسخیر نخواهند کرد! ما مثل هرگز خواهیم جنگید.”

در اوایل روز ، یک قاضی فدرال ایالات متحده دادخواست جمهوری خواهان در ویسکانسین را رد کرد و خواستار اختیار کامل مایک پنس به معاون رئیس جمهور برای لغو نتایج انتخابات شد. روز چهارشنبه ، پنس ریاست کنگره را بر عهده خواهد گرفت و نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 را تأیید خواهد کرد. حداقل 140 اتاق از نمایندگان و 12 عضو سنا گفته اند که با نتیجه مخالفت می کنند و خواستار تشکیل کمیسیون مستقل برای جلسات قانونی در ایالت های در حال چرخش هستند.

در جریان این تجمع ، معاون رئیس جمهور مستعفی قول داد که آمریکایی ها “شواهد را” چهارشنبه می شنوند ، ظاهرا با استناد به شواهد جدید ادعای تقلب در انتخابات.

پرزیدنت ترامپ همچنین از پنس خواست که پیروزی بایدن را هنگام تصویب رسمی کنگره به رسمیت نشناسد.

در 14 دسامبر ، حوزه انتخابیه بیدن ، دموکرات را به عنوان برنده انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 رسماً تأیید کرد ، پس از آنکه 50 کشور در مجموع نتایج 306 رأی به بایدن و 232 رأی به ترامپ را تصدیق کردند.

مراسم تحلیف بایدن قرار است در تاریخ 20 ژانویه برگزار شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *