تابستان در معرض خطر نسخه هندی است؟ رونق پرونده ها در بریتانیا

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون هشدار داد که اگر شرایط از دست خارج شود ، دولت ممکن است مجبور به “انتخاب دشوار” باشد. موارد مربوط به جهش ویروس B.1.617.2 در کشور تقریباً طی یک هفته سه برابر شده است.

نسخه هندی Covid می تواند کاهش محدودیت های پیش بینی شده در انگلیس در 21 ژوئن را به خطر بیندازد. موارد مرتبط با جهش ویروس B.1.617.2 تقریباً در طی یک هفته 3 برابر شده و از 520 نفر به 1313 نفر آلوده رسیده است.

شیوع مرتبط با گزینه طبق آنچه در مسنجر می خوانیم، در مناطقی از لندن ، بولتون ، فرمبی ، بلکبرن و دربی فوران کرد. نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون توضیح داد که این یک جهش “قابل انتقال تر” است.

دانستن مقدار آن ضروری خواهد بود. اگر در واقع ، نخست وزیر گفت ، B.1.617.2 باید سطح “قابل توجهی” از سرایت را نسبت به دیگران نشان دهد ، انگلستان می تواند “یک انتخاب دشوار” را انتخاب کند.

فرضیه به تعویق انداختن از سرگیری در انگلستان

اولین مورد به تعویق انداختن بازگشایی بارها ، کلوپ های شبانه و رویدادها است که برای 21 ژوئن برنامه ریزی شده است. به گزارش ایل مساگرو ، ولز هنوز هم در جهت كاهش اقدامات گام برمی دارد.

برای جلوگیری از این فرضیه ، دولت تصمیم گرفت انگیزه بیشتری به کمپین واکسیناسیون ، به ویژه در مناطقی که بیشتر تحت تأثیر جهش جدید قرار دارند ، دهد.

طبق گزارش بهداشت عمومی انگلستان ، در واقع تاکنون هیچ مدرکی مبنی بر جلوگیری از واکسن موجود در بازار در بازار هند وجود ندارد. به همین دلیل ، حملات تشنج تسریع می شود ، و تکمیل ایمن سازی افراد در معرض خطر را فراهم می کند و استفاده از واکسن های بالای 40 سال گسترش می یابد. واکسیناسیون احتمالی “خانواده های بالای 18 سال” نیز در حال بررسی است.

ناشناخته در مورد سفر

اگر غم انگیز پیش بینی کند ، همانطور که در گاردین عنوان شده است، تأیید شدند ، یا اگر نسخه هندی بسیار مسری تر از انگلیسی بود ، بازگشایی می تواند منجر به “موج سوم با بستری شدن در بیمارستان و مرگ بیشتر” شود.

ترس از قابلیت حمل بیشتر نسخه هندی همچنین باعث شده تا مراکز کنترل بیماری های اروپایی از دولت ها بخواهند در مورد بازگشایی ، به ویژه در مورد جابجایی و “سفر” محتاط باشند.

دومین اروپا امروز، با استناد به سندی از ECDC در استکهلم ، حضور حداقل دو زیرشاخه جهش هند در اتحادیه اروپا افزایش خواهد یافت.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *