بورگی نه به خشونت آمریکا می گوید: خطرناک است

[ad_1]

کلودیو بورگی ، فیلسوف ترامپ ، خشونت هایی را که در آن کنگره آمریکا با چهار مرگ به محل اعتراض و خشونت تبدیل شد ، محکوم کرد.

صادقانه بگویم ، کلودیو بورگی ، طرفدار ترامپ ، سناتور اتحادیه ، خشونت اعمال شده روز گذشته در کنگره متجاوز آمریکا را “مزخرف خطرناک” خواند.

سیاستمدار لیگ شمال گزارش داد: “من ناامیدی بسیاری را درک می کنم ، اما فکر تغییر نتایج انتخابات با تظاهرات خیابانی یا حمله به مجلس سنا مزخرف خطرناکی است: قابل استثمار است و اگر کارساز باشد ، به هر کسی قانونی می دهد که چنین کاری کند”. به Adnkronos.

بورگی تأکید می کند که “دموکراسی یک دارایی بسیار ارزشمند است. در یک دموکراتیک ، روسای جمهور توسط شهروندان با رای گیری انتخاب می شوند. دموکراسی خود روشهایی را برای کنترل آرا و ارزیابی همه بی نظمی ها ارائه می دهد. پس از تأیید نتایج ، معتبر هستند.

و دوباره بورگی اضافه می کند:

وی گفت: “شناخته شده است كه اگر من در آمریكا بودم ، به جمهوری خواهان رأی می دادم ، اما برای رئیس جمهور جدید و دولت جدید آرزوی موفقیت دارم كه امیدوارم بتوانم به زودی با آنها روبرو شوم ، شاید بعد از انتخابات منظم لگا ایتالیا حاكم.” او همیشه به Adnkronos می گفت.

با این حال ، بورگی دیروز در توییتر نوشت:

“نظر من دیشب: چگونه می توان 4 سال نبرد قانونی را برای تغییر وضعیت موجود به بدترین شکل خاتمه داد. عواقب فاجعه بار “ژست چشمگیر”

حمله به پایتخت بعد از تجمع ترامپ

در جریان یک راهپیمایی در واشنگتن ، رئیس جمهور فعلی دونالد ترامپ از مایک پنس معاون رئیس جمهور خواست تا مانع تصویب کنگره برای پیروزی جو بایدن شود. از طرف خود ، پنس پیشنهاد رئیس جمهور را رد کرد ، با این استدلال که وی هیچ قدرتی در تصمیم گیری در مورد شمارش آرای انتخاباتی و استفاده از آنها برای تأیید رسمی کالج انتخاباتی ندارد.

طرفداران ترامپ سپس با شکستن طناب پلیس و ورود به سالن های کنگره ، دسته جمعی به سمت پایتخت برج حرکت کردند. در سالن های کپیتول تیراندازی شد و یک معترض ترامپ کشته شد.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی ، بعداً یک سخنرانی ویدیویی به معترضین در واشنگتن منتشر کرد و خواستار برقراری صلح و نظم بودند ، در حالی که جو بایدن ، رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، معترضان در واشنگتن را به عقب نشینی و “عقب نشینی” دعوت کرد. به سوی دموکراسی “.

محکومیت خشونت در پایتخت آمریکا در جهان تقریباً اتفاق نظر داشت. نخست وزیر کونته و همچنین سیاست ایتالیا آشوب های واشنگتن را محکوم کردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *