به گفته پزشکی از باری ، این واکسن شامل آغوش و عشق دوباره کشف شده است

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

چه چیزی در واکسن وجود دارد؟ پزشکی از Policlinico di Bari به ما گفت ، به ما گفت که پس از واکسیناسیون به چه چیزهایی می توانیم بازگردیم: جلسات ، دوستی های پیدا شده ، عشق های جدید ، رژ لب و مدرسه ، کار.

یک پزشک از یک کلینیک پلی در باری به روش خود توضیح داد که چه چیزی در واکسن Covid-19 وجود دارد ، بیماری که میلیاردها نفر را در خانه های خود حبس کرده و در طی یک سال 1.8 میلیون نفر را کشته است.

وی در فیس بوک نوشت: “فهمیدم که در واکسن بیشتر بوسه ها و بغل ها ، سفرهای مدرسه ای ، افراد مسن در بالای میز کریسمس فراموش شده است.” خبرگزاری هافینگتون.

این دکتر که می خواست تجربه خود را به صورت علنی به اشتراک بگذارد ، افزود: “امروز من فهمیدم که چرا کسانی که واکسن می زنند سلفی می گیرند”.

دعوت نامه برای واکسیناسیون در اسرع وقت برای همه ، که وی از طریق پیامی درباره بازگشت به زندگی اجتماعی ارسال می کند ، که فقط واکسن می تواند به ما بازگرداند:

“پسرانی بودند که کوله پشتی به پشتشان بود ، سینماهای فضای باز ، سالن های تئاتر کامل و کنسرت واسکو ، که به نظر می رسید بسیاری از نقاط بالا هستند. یک میز دوست در رستوران بود ، پیتزا با پیتزا متفاوت است ، بنابراین ما آن را به اشتراک می گذاریم ، سفر بدون رزرو به توکیو ، شام با دوستان دبیرستانی ، که به طور کلی همیشه یکسان هستند ، و آزادی در خانه ماندن در آن زمان آنجا ، درون آن چهار دیوار ماند؟ محل کار ، هواپیمای برخاست و ایستگاه های کامل بود.

و دوباره دکتر می نویسد که در واکسن این قدرت را دارد که دوباره مردم ، عشق ها ، دوستی های جدید ، تحصیل ، کار با یکدیگر را جمع کند.

“یک رژ لب قرمز وجود داشت که قرمزتر از آن نبود ، چمدان بسته بندی شده ، دعوت به خانه بردن چیزی ، همه برای خوابیدن و دویدن با هم. خوشحال شدم که اسم من ایلاریا بود ، که بدون ترس ، خواب آرام و مرزهای باز با دیگری دست داد. رایانه های بسته و معلمین در میان میزها ، زمان دین برای یادگیری زبان لاتین و یادداشت های دست نویس ، زیگزاگ داشتند. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *