بلانوا از کانته جدا شد: ما در انتهای خط هستیم

[ad_1]

سیاست

URL کوتاه

ترزا بلانوا به طور فزاینده ای به عنوان وزیر پیشین کشاورزی در دولت کونته دیده می شود ، تا جایی که معتقد است این تجربه مدیریت تمام شده است. شمارش به زودی در مجلس؟

“نخست وزیر باید تصدیق کند که این تلاش به پایان رسیده است و بگوید آیا همه ما می توانیم دوباره شروع کنیم. در مورد من ، زمان در حال اتمام است: اکنون ما به پاسخ نیاز داریم. “

بیش از سخنان وزیر کشاورزی (سابق) ترزا بلانوا ، سخنان نیکولا زینگارتی ، که گفت تأخیر بیشتر قابل تحمل نیست: “ما انتظار توسعه امروز و فردا را داریم” ، تأیید می کند که حزب دموکرات “با نهایت وفاداری” از دولت حمایت می کند.

این اوضاع یک اوج سیاسی است که از اواخر ماه نوامبر آغاز شد ، زمانی که ماتئو رنزسی شروع به انتقاد بیشتر و بیشتر از جوزپه کنته و کارهای او کرد ، بنابراین ساعت را چند ماه به عقب برگرداند یا اوایل فوریه 2020 ، زمانی که رنزسی با کونته در تضاد بود.

اما این بار ، کونته می تواند در پارلمان حاضر شود و آرا in را به نفع خود بشمارد تا ببیند آیا اکثریت جدیدی وجود دارد که می تواند ماتئو رنزی را کنار بگذارد ، یا اینکه او باید برای تحویل مأموریت خود بر روی تپه بدود. رئیس جمهوری سرجیو ماتارلا. .

بهانه ها

واکسن ها ، اعزامی به سرویس های مخفی و یک برنامه بهبودی به نظر می رسد سیاستمداران اکثریت بهانه ای برای سرنگونی دولت توسط رنزی هستند.

ایتالیا ویوا فقط برای گفتن اینکه از او دعوت نشده است ، اجلاس اکثریت درباره برنامه بهبودی را که در مس ترتیب داده شده است ، ترک خواهد کرد. وزارت دارایی پاسخ داد که همه دعوت شده اند و ایتالیا ویوا دعوت را رد کرده است.

مداخله سایر سیاستمداران

در روزهای اخیر ، برخی از سیاستمداران چپ کمتر درگیر اما مهم ، مداخله کرده اند. از جمله آنها ماسیمو دآلما است که از رنزی به عنوان یک سیاستمدار ایتالیایی ، کمترین محبوب ایتالیایی ها ، که در تلاش است محبوب ترین فرد فعلی را از بین ببرد ، نام برد.

اما امروز حتی پیر لوئیجی برسانی نیز صحبت کرد و گفت که وی درباره رفتار رنزسی گیج و بدون “صفت” است ، در حالی که ایتالیا هر روز مرگ همه گیر را می شمرد و به اقتصاد آسیب می رساند.

داریو فرانچسچینی هشدار داده است که او به نظرسنجی ها باز خواهد گشت و رنزی در تیم اکثریت عضو نخواهد بود ، همچنین به این دلیل که وزیر فرهنگ دوست دارد Pd وی با M5S متحد شود و همچنان جوزپه کنته را به عنوان نخست وزیر اداره کند.

آندره اورلاندو همچنین هشدار داد که در صورت سقوط دولت Conte bis ، نظرسنجی ها باز می گردند زیرا سایر مسیرها ، حتی اگر در قانون اساسی پیش بینی شده باشد ، از نظر سیاسی امکان پذیر نیست.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *