برونو تاباچی حوله را دور می اندازد: هیچ کس مسئولیتی ندارد ، کنته استعفا می دهد

[ad_1]

https://cdnit1.img.sputniknews.com/img/724/49/7244912_0:243:2592:1701_1200x675_80_0_0_e_374b5e74085e18b4e5eebcca4e2b643.jpg

اسپوتنیک ایتالیا

https://cdnit2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://it.sputniknews.com/politica/2021012410042571-bruno-tabacci-getta-la-spugna-non-ci-sono-responsabili-conte-si-dimetta/

برونو تاباچی ، که حوله را پرتاب می کند ، می گوید هیچ شماره ای در پارلمان وجود ندارد و جوزپه کنته توصیه می کند حوله را پرتاب کنید. خطر انتخابات نزدیک است.

روز یکشنبه ، یک حزب سیاسی بسیار داغ ، برونو تاباچی ، معاون Centro Demo ، “راهبان” را برای تحویل یک میز پیدا نکرد ، زیرا چند روز پیش به کوریره دلا سرا گزارش داده بود ، بنابراین حوله را انداخت و جوزپه کنته توصیه کرد او را به استعفا.

“من آنچه در توان داشتم انجام دادم ، اما اعداد و ارقام همچنان نامشخص است و این کشور به اکثریت نیاز ندارد. من به ژانویه روشنی ارائه دادم: استعفا برای تشکیل دولت جدید. و در صورت عدم موفقیت ، به پای صندوق های رای می رود. La Repubblica ، جایی که این سیاستمدار مصاحبه ای انجام داد ، اما درخواست کرد چند ساعت به تعویق بیفتد قبل از انتشار ، می نویسد.

اوضاع برای نخست وزیر بسیار ظریف است ، بیشتر آنها آگاه هستند. امروز صبح ، گریلینو کارلی فکر افتتاح روز سیاسی ، افتتاح ماتئو رنزی و گفت که پنتاسته های دیگری هم بودند که مانند او فکر می کردند.

سپس باز شدن فرانچسکو بوچا به سمت رنزی آغاز شد و سپس صدای ترزا بلانوا برای کوتاه کردن آن مداخله کرد: فقط رای را تهدید کنید ، بیایید دور یک میز بنشینیم و دوباره شروع کنیم.

گزارش بنافده

ورود به پارلمان با این شرایط ، طبق گزارش بونافده ، برای تابباچی خطرناک تر از دوشنبه و سه شنبه گذشته است.

“من آن را یک مقطع خطرناک تر از آنچه که اخیراً تجربه کرده ام می دانم: زیرا یکی از شایستگی ها ، با موضوع اختلاف نظر ، به سوال کلی سیاسی می پیوندد.”

به طور خلاصه ، جوزپه کونته در Palazzo Chigi می تواند ساعت های خود را بشمارد. در انتظار کویرینال.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *