برلوسکونی: یک مارشال قرن بیست و یکم در حال برنامه ریزی برای یک برنامه بهبود است ، اما یک دولت پراکنده است

[ad_1]

سیاست

URL کوتاه

پیشرفت سیلویو برلوسکونی متوقف نشد و در نامه ای خطاب به ایل سول 24 اوره ، برنامه بهبودی خود را برای تولد دوباره ایتالیا ارائه داد. این برنامه قرن 21 مارشال است.

از نظر سیلویو برلوسکونی ، نسل بعدی اتحادیه اروپا طرح مارشال قرن بیست و یکم است ، فرصتی منحصر به فرد که باید به طور کامل مورد بهره برداری قرار گیرد ، اما وی در دولت فعلی – اگر مقاومت کند – می بیند عدم کفایت و پراکندگی در عمل.

“طرح بهبودی در واقع یک فرصت در طول زندگی است. وی در نامه ای به روزنامه تجارت Il Sole 24 Ore نوشت: “به لطف اروپا ، ما 209 میلیارد ، كه 82 یارانه غیر قابل استرداد ، برای بهبود پس از Covid خواهیم داشت.”

نگرانی شوالیه این است که دولت فعلی در حال جابجایی بودجه بین بسیاری از جریان ها برای دستیابی به اجماع انتخاباتی است و به این ترتیب کارآیی پروژه را گسترش می دهد.

برلوسکونی در این نامه گفت: “منطقی است که فکر کنیم مسیر انتخاب شده با هزینه ای پراکنده و اجماع محور است.”

رهبر Forza Italia در حال پیشنهاد یک پروژه عالی برای راه اندازی مجدد ایتالیا است و می گوید که اوضاع را به خوبی مطالعه کرده است و بنابراین باید یک پروژه معتبر ارائه دهد:

“ما عمیقاً مطالعه کرده ایم تا یک بسته پیشنهادی را ارائه دهیم. این طرح باید مبتنی بر سه اصلاحات اساسی ساختاری باشد: اصلاح مدیریت دولتی ، اصلاح مالیات و اصلاحات قضایی. “

در این نامه ، برلوسکونی برخی از نکات اصلی پروژه خود را ذکر کرده است ، از جمله آموزش حرفه ای ، مداخلات ارتقا employment اشتغال ، حمایت از زنان کارآفرین و جوانان.

“سرمایه گذاری در آموزش حرفه ای ، مداخلات کاری با معرفی فیش ، حمایت از کارآفرینی زنان و جوانان ، کمک های مالیاتی و تشویقی برای کارمندان جدید ضروری است.”

جنوب ایتالیا در اندیشه های برلوسکونی

تعداد زیادی از صداهای موجود در جنوب ایتالیا در ذهن سیلویو برلوسکونی است و وی وقتی می نویسد “یک پروژه عالی برای راه اندازی مجدد کشور ما ، با تمرکز ویژه بر جنوب” وجود دارد ، به آنها مراجعه می کند.

اما ارکان برنامه بهبودی برلوسکونی “سه اصلاح اساسی ساختاری و سایر اقدامات مقدماتی: اصلاحات دولت عمومی ، اصلاح مالیات ، اصلاحات قضایی” است.

آنچه برای شوالیه ضروری است ، فرار از “ستم مالی ، ستم دیوان سالاری ، ظلم قضایی” است ، بدون این تغییرات او تأیید می کند ، “ایتالیا هرگز نمی تواند به مدرنیته بپردازد”.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *