برلوسکونی: “راست میانه لیبرال” فقط می تواند ترامپ را محکوم کند

[ad_1]

نخست وزیر پیشین در بیانیه ای کار رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده را که سخنرانی هایش حمله به پایتخت را در واشنگتن آغاز کرد ، محکوم کرد و گفت: “یک رهبر نباید برخی حرکات را تحریک و تشویق کند.”

برلوسکونی ترامپ را به خاطر حوادث ناگوار واشنگتن محکوم می کند ، با این استدلال که “راست میانه رو لیبرال” فقط می تواند خط او را محکوم کند ، زیرا یک رهبر یک دولت دموکراتیک نباید “اجازه” خود را برای “تشویق” یا “تحریک” رفتار مشابه آنچه دیروز توسط برخی از طرفداران وی مشاهده شد.

در یادداشتی ، برلوسکونی وحشت خود را از آنچه اتفاق افتاده بیان می کند.

وی نوشت: “تصاویر دراماتیک دیروز واشنگتن شگفت آور و دردناک است. مکان های نمادین دموکراسی آمریکا ، آن دموکراسی که الگوی ما و همه مردم آزاد است ، نقض شده است.”

از نظر رهبر فورزا ایتالیا ، رفتار رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده اصول دموکراسی لیبرال را زیر سوال برده است.

“تحریک ، تشویق و اجتناب از محکومیت این نوع رفتار ، رفتاری است که هیچ رهبر سیاسی در دموکراسی نباید اجازه دهد. دوره ریاست جمهوری ترامپ که جنبه های مثبتی نیز داشت ، به بدترین شکل ممکن به پایان رسید. عدم پذیرش حاکمیت مردم ، که توسط کلیه دادگاهها در برابر دیوان عالی کشور تأیید شده است ، به معنای زیر سوال بردن اصول لیبرال دموکراسی و ایجاد گسستی بسیار خطرناک در جامعه آمریکا است. شکافی که توسط بسیاری از نمایندگان معتبر و مسئول حزب جمهوری خواه محکوم شده است. ”انتقاد تند و تند وی.

برای نایت ، “راست میانه ای لیبرال فقط می تواند همان محکومیت را ابراز کند ،” امیدوار است که “در منافع آمریکا و کل جهان آزاد رئیس جمهور بایدن بتواند این شکاف غیرمسئولانه را اصلاح کند.”

برلوسکونی سخنان خود را با استناد به ارزشهای دموکراتیک زیربنای ایالات متحده به پایان برد.

“ارزشهای دموکراتیک ، نفی خشونت و احترام به انتخاب آزاد مردم ، سنگ بنای هر دموکراسی بزرگی است. اینها ارزشهایی است که ایالات متحده همیشه آنها را پرورش داده ، منتقل و صادر کرده است. و ما ایتالیایی ها همیشه قدردان خواهیم بود. وی در پایان گفت: “برای بزرگان ایالات متحده. بنابراین ، ما باید بتوانیم آنچه را که همین ارزشها به ما تحمیل می کنند ، بپذیریم. و مهمتر از همه ، درک اینکه چه زمانی لازم است و مناسب است که یک قدم کنار گذاشته و صحنه را ترک کنیم.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *