برلوسکونی در مورد واکسن ها قاطع است: مخالفت آزادی نیست

[ad_1]

ثبت نام با موفقیت انجام شد!
لطفا روی پیوند ارسال شده در پیام ارسال شده کلیک کنید

خیلی قاطع و روشن علیه دوستانش در مرکز سیلویو برلوسکونی مدتهاست که دیده نشده است. نامه او موضع روشنی است.

ما در اولین بحران بزرگ قرن 21 هستیم و بنابراین تاریخ نویسان آینده ما را به یاد خواهند آورد ، اما ما در “پوچ ترین بحثی که بر سر واکسن ها وجود دارد” غرق شده ایم. بگذارید آن را در نامه بنویسم ارسال شد در Corriere della Sera ، این سیلویو برلوسکونی است که بدین ترتیب قسمت مرکزی سخنرانی خود را به طور غیر مستقیم ، دقیقاً به متحدان راست میانی خود خطاب می کند ، تا کنون تنها کسانی که آشکارا با راه سبز مخالف هستند و در مورد واکسن ها خونسرد هستند.

برلوسکونی همچنین در نامه یادآور شده است که “اکثر دموکراسی ها” در غیاب “رهبری روشن در سطح بین المللی” با این بحران روبرو هستند.

“می توان گفت که اکثر دموکراسی ها از بحران طبقه حاکم رنج می برند و به سمت عدم قطعیت متمایل هستند.”

عدم واکسیناسیون سیاسی منطقی نیست

سیلویو برلوسکونی در مورد واکسیناسیون نوشت: “دادن منطقی ایدئولوژیک یا سیاسی به س questionالی که صرفاً علمی است ، کاملاً غیر منطقی است.”

نایت افزود: “من فقط در مورد گذرگاه سبز صحبت نمی كنم ، كه معیار سنجش عقل سلیم است كه ما كاملاً به آن متعهد هستیم.”

اما آنچه او غیر منطقی می داند “این واقعیت است که – اگر اکثر ایتالیایی ها خوشبختانه از نیاز و اهمیت واکسن آگاه هستند ، نه تنها به عنوان وسیله ای برای محافظت شخصی ، بلکه به عنوان ابزاری برای محافظت از جامعه و حقوق دیگران آلوده نشوند – اما یکی وجود دارد یک اقلیت ناچیز و بسیار پر سر و صدا نیست که همه اینها را مناقشه می کند. “

“بدیهی است که با وجود همه شواهدی که به آنها توصیه می شود ، نمی توان کسی را مجبور به واکسیناسیون کرد ، اما کسانی که واکسینه نشدن را انتخاب می کنند نمی توانند عواقب انتخاب خود را به دیگران تحمیل کنند و باید محدودیت های ناشی از حفاظت از سلامت افراد دیگر را بپذیرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *