برلوسکونی از بیمارستان در مونگاسک مرخص شد: حال من خوب است ، نگران نباشید

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

سیلویو برلوسکونی پس از بررسی های معمول از بیمارستان مونیخ مرخص شده است. ایل کاوالیر به وضوح نشان می دهد که وی پس از بحران دولت در ایتالیا ، از پرووانس ، جایی که با دخترش مارینا است ، خوب است.

سیلویو برلوسکونی پس از بستری شدن روز گذشته در بیمارستان مونیخ به توصیه پزشک شخصی خود برای انجام آزمایش های عمیق مربوط به قلب ، از بیمارستان مرخص شد.

روزنامه La Repubblica گزارش داد ، اکنون برلوسکونی به خانه دخترش مارینا که در پرووانس زندگی می کند ، باز خواهد گشت.

پزشک عمومی ، پروفسور آلبرتو زانگریلو ، فکر کرده بود که این آزمایش ها فوری است ، بنابراین او به شوالیه توصیه کرد برای معاینه به ایتالیا سفر نکند ، بلکه برای دریافت کمک های لازم به بیمارستانی در موناکو مراجعه کند.

در اینجا وی در بخش قلب و عروق برای بیماری قلبی بستری شد.

“من از بسیاری که در این ساعت ها پیام های عاشقانه به من می فرستند ، تشکر می کنم. شوالیه نوشت: “یک بار دیگر ، من از بسیاری از دوستان ، حامیان و حتی مخالفان سیاسی سپاسگزارم که ادب کرده اند تا توجه و حمایت خود را از من ابراز کنند.”

شوالیه پس از دریافت گواهینامه های صمیمیت فراوان در فیس بوک نوشت: “من می خواهم به همه اطمینان دهم: من از سلامتی خوبی برخوردار هستم ، فقط برای آزمایش کمی بیشتر از آزمایشات معمول که با احتیاط پزشکان به من تحمیل شده بود ، به بیمارستان بستری شدم.”

اما توجه وی به ویژه به وضعیت اقتصادی و سیاسی فعلی کشور معطوف شده است.

“تجارت من به طور معمول و در تماس مداوم با همکاران و بازیگرانم در زندگی عمومی و در این شرایط دشوار برای کشور ادامه دارد. من نگران شرایط خود نیستم ، بلکه نگران بسیاری از قربانیان ایتالیایی Covid و سایر بیماری ها و بسیاری دیگر از ایتالیایی ها هستیم که از عواقب یک بحران بسیار جدی رنج می برند. بنابراین ، من همچنین نگران این خطر هستم که بحران سیاسی بوجود آمده باعث تشدید فلج تصمیم گیری در کشور در چنین شرایط دشواری شود. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *