برسانی علیه رنزی: “من هیچ صفتی برای توصیف چنین عملی ندارم”

[ad_1]

پیر لوئیجی برسانی در بحران دولت ناشی از ماتئو رنزی مداخله کرد و گفت که دیگر هیچ صفتی برای توصیف رفتار بنیانگذار ایتالیا ویوا وجود ندارد ، در حالی که مرگ و میر ناشی از بیماری های همه گیر و آسیب های اقتصادی وجود دارد.

پس از D’Alema ، این یک حمله سنگین جدید به Matteo Renzi است ، که ناشی از یکی از کسانی است که بنیانگذار Italia Viva موفق به “پرتاب” آنها از حزب دموکرات شد تا فضای مورد نیاز را بگیرد.

پیر لوئیجی برسانی ، اکنون نماینده لو ، در مورد عملیات سیاسی رنزی گفت:

“فقط یک نکته وجود دارد: ما یک بحران می خواهیم تا رنزی بتواند در مرحله اصلی قرار بگیرد ، این مسئله است. من صفتی برای تعریف این عملیات ندارم ، به شرطی که در اقتصاد همه جان باخته و زخمی داشته باشیم “، گفت: مصاحبه شونده از برنامه Agorà Rai 3 همانطور که گزارش شده است از Adnkronos.

برسانی استراتژی ماتئو رنزی را به طور کامل افشا می کند و می گوید این عملیاتی بر روی محتوا نیست ، بلکه بهانه ای سیاسی برای دستیابی به جایگاه است.

“رنتزی کارهایی را که با لتا انجام داده انجام می دهد. این چیز جدیدی نیست “، یا بهتر بگویم هدف رنزی این است که جای جوزپه کونته را بگیرد و او را به نخست وزیری برساند: او این کار را با انریکو لتا انجام داد ، اما زمان کاملاً دیگری بود.

چند روز پیش ، ماسیمو دآلما با استعاره ، آنچه صریحاً توسط برسانی گفته شد ، توضیح داد و گفت كه محبوب ترین سیاستمدار ایتالیا می خواست محبوب ترین سیاستمدار را سرنگون كند.

متحیر Bersani

برسانی از آنچه در ساختمانهای دولتی اتفاق می افتد ، جایی که باید درباره آینده ایتالیایی ها و ایتالیایی ها تصمیم گیری شود ، شگفت زده شده است:

“من هیچ صفتی برای احراز صلاحیت چنین عملیاتی ندارم ، زیرا صدها مرگ همه گیر و هزاران آسیب جدی در اقتصاد داریم. من صفت ندارم. “

بهانه واکسن ها

برسانی همچنین بهانه ایتالیا ویوا برای به تأخیر انداختن برنامه واکسیناسیون را رد کرد و گفت که قبل از شروع کمپین واکسیناسیون درباره این تاخیر صحبت شده بود ، اما همچنین یادآور شد که ایتالیا موفق شده است واکنش نشان دهد و در میان اولین ها در اروپا باشد.

وی سپس افزود که “خصومت با کونته گسترده است و رنزی از آن سو advantageاستفاده می کند” ، عبارتی که از زیرکی بیشتر فرار نمی کند و در گفته های اتوره روزاتو (ایوز) چند هفته پیش تایید شده است ، وی اظهار داشت که حتی در PD و دیگر احزاب اکثریت تمایلی به پیوستن به ساختار فعلی دولت نداشتند.

داریو فرانچسچینی (PD) نیز در فرضیه سقوط دولت فعلی مداخله کرد و به رنزی هشدار داد که به پای صندوق های رای خواهد رفت و از ائتلاف چپ میانه اخراج خواهد شد. ، در ائتلاف با M5S.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *