برایان سیکنیک کیست ، عاملی که پس از ناآرامی های واشنگتن درگذشت

[ad_1]

این افسر پلیس 42 ساله کهنه سرباز است ، از سال 2008 در پلیس کاپیتول خدمت کرده و روز پنجشنبه در بیمارستان پس از آسیب دیدگی جدی ، احتمالاً ناشی از پرتاب یک کپسول آتش نشانی درگذشت. برادر: “او پس از اینکه تمام روز برای زندگی خود جنگید ، به عنوان یک قهرمان درگذشت.”

وی گفت: “پس از یک روز تمام تلاش برای زندگی ، او به عنوان یک قهرمان درگذشت.” این نظر سپرده شده است از اپراتور آمریکایی ABC News توسط برادر برایان دی سیکنیک ، پلیس که در شورش هایی که پس از حمله طرفداران ترامپ به کنگره آمریکا رخ داد جان خود را از دست داد.

برادر مأمور ناپدید شده قبل از درخواست خانواده برای حفظ حریم خصوصی و درد آنها ادامه داد: “من می خواهم از همه خواهران و برادران وی در اجرای قانون به خاطر دلسوزی و حمایت باورنکردنی که از خانواده من داشته اند ، تشکر کنم.” آنها

برایان دی. سیکنیک یک جانباز 42 ساله بود و از سال 2008 عضو واحد کمک های اولیه پلیس کاپیتول هیل بوده است.

وی پنجمین قربانی یک روز دیوانه وار در تاریخ 6 ژانویه بود که گروهی از معترضین پس از راهپیمایی نجات آمریکا که توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ برای محکوم کردن کلاهبرداری ادعایی در انتخابات گذشته ایالات متحده برگزار شد ، به یک ساختمان کنگره حمله کردند.

علاوه بر این مامور ، اشلی بابیت ، جانباز 35 ساله نیروی هوایی ، توسط یکی از افسران محافظ ساختمان ، بنجامین فیلیپس ، 50 ساله از ری در پنسیلوانیا و کوین گریسون ، 55 ساله که از آلاباما وارد شد ، از ناحیه گردن مورد اصابت گلوله قرار گرفت. ، هر دو قربانی بیماری ، و روزان بویلند ، 34 ساله از جورجیا ، در لحظات هیجان انگیز قبل از حمله به پایتخت ، توسط جمعیت لگدمال شد.

از زمان تاسیس اداره پلیس کاپیتول هیل بیش از دو قرن پیش ، سیکنیک چهارمین افسر کشته شده در حین انجام وظیفه است. پویایی آسیب دیدگی منجر به مرگ هنوز به طور کامل مشخص نشده است.

دومین آنچه در نیویورک تایمز می خوانیمبه نقل از بیانیه کنگره از سوی کنگره ، این افسر هنگام تلاش برای آرام کردن معترضین توسط یک کپسول آتش نشانی مورد اصابت قرار گرفت.

هنوز مشخص نیست که درگیری در کجا اتفاق افتاده است ، اما برخی از عکس های گرفته شده در هنگام ناآرامی های ساختمان باعث شده تا مردی کار کند که با کپسول آتش نشانی مقابل سالن سنا کار می کند در حالی که گروهی از عوامل قصد دارند او را مسدود کنند.

سیكنیك ، پلیس كاپیتول گفت ، “به دفتر خود بازگشت و سقوط كرد.” در ادامه یادداشت خبرنگاران ، “سپس” ، وی به بیمارستان منتقل شد و در آنجا نتوانست از جراحات خود جان سالم بدر برد.

این پلیس حوالی ساعت 9:30 عصر پنجشنبه درگذشت. گروه قتل واشنگتن و سایر مجریان قانون در حال تحقیق درباره مرگ وی هستند.

دقایقی پس از شنیدن این خبر ، ده ها مامور در خیابان های اطراف پایتخت مانند خیابان سوم یا خیابان قانون اساسی صف آرایی کردند تا به احترام همکار فقید یک دقیقه سکوت کنند.

در بیانیه رسمی ، نیروهای پلیس متولی حفاظت از ساختمان به خانواده نماینده تسلیت گفتند و از دست دادن یک دوست و همکارش عزادار شدند.

اما مرگ سیکنیک سوخت اضافی را به شعله های آتش جنجال می اندازد که چرا ساختار محافظتی ساختمان بی اثر است.

نمایندگان هر دو مجلس اعم از دموکرات ها و جمهوری خواهان خواستار تحقیق برای یافتن این موضوع شدند که چه کسی به معترضین اجازه ورود به ساختمان را داده است.

در همین حال ، سه مقام ارشد امنیتی کنگره ، از جمله رئیس پلیس کاپیتول ، استفان A. Sund ، استعفای خود را اعلام کرده اند.

در درگیری های داخل و خارج ساختمان حدود 50 افسر پلیس زخمی شدند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *