بحران دولت ، USC از سسا می گوید “نه به خواستگاری”: اشیا valu با ارزش فروخته نمی شوند

[ad_1]

UDC از سسا می گوید نه ، آنها نمی خواهند سازنده مسئول جوزپه كنته یا حتی عصای مدیر عامل لنگ باشند. رودخانه هایی از مکالمات تلفنی بین پالازو ماداما و مونتکوریتو جریان دارد.

روزهای پر از شور در رم ، رودخانه های تماس تلفنی میان سیاستمداران جریان دارد. ساعتها و ساعتها صرف بحث ، ترغیب ، انصراف ، خواستگاری ، رد پیشرفتها شد.

و نه گفتن در میان احزاب کهکشان مرکز و نزدیک به راست میانه ، به لطف دولتی با جوزپه کانته ، احزاب UDC چسا وجود دارد.

این حزب در یادداشتی گفت: “ما تسلیم بازیهای قصر نمی شویم” كه از اوایل 10 ژانویه ، و بنابراین مدتها قبل از آغاز رسمی بحران ، این سازمان هرگز به عنوان “عصا” برای دولت لنگان كنته بیس عمل نكرده بود.

“تا آنجا که به سرویس TG3 مربوط می شود ، برای اولین بار ما مجبور می شویم بدون درخواست تجدید نظر از عملیات” مسئولانه “خودداری کنیم. ما عصای دولت نخواهیم بود “، سپس اتحادیه دموکراتیک مسیحی و یکی از جانشینان انحلال دموکراسی مسیحی گفت.

کوره سابق ، حداقل برخی از آنها کمک خواهد کرد

برخی از کباب پزها ، آنهایی که از پولیا و باسیلیکا هستند ، مهمانی را رها کردند می توانند به غلبه بر مانع کمک کنند.

این را ساوریو دی بونیس می گوید ، که به تازگی به Maie-Italia23 پیوسته است و بنابراین بخشی از گروه طراحان مسئول است.

وی گفت: “همكاران دیگری از پولیا و باسیلیكا وجود دارند كه كمك می كنند و گروهی را تشكیل می دهند.” اسامی را ذکر نمی کند

با این حال ، سناتور دی بونیس می گوید که او خوش بین است و معتقد است که جوزپه کانته “مانع” را پشت سر خواهد گذاشت و این تلاش دولت را تا سال 2023 همانطور که هست ادامه خواهد داد.

“من معتقدم که روز دوشنبه در مجلس و روز سه شنبه در مجلس سنا ، دولت از این مانع عبور خواهد کرد. به گزارش ادنکرونوس ، دی بونیس گفت: “در این صورت یک بحران صاعقه ای رخ خواهد داد و رئیس جمهور کونته باید تیم دولت را دوباره تنظیم کند ، اما ما باید سرعت کافی داشته باشیم زیرا ایتالیایی ها این بحران را درک نمی کردند.”

با این حال ، رنزی ممکن است قبلاً ریاضیات را به خوبی انجام داده باشد و بهتر از دیگران باشد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *