بحران دولت ، رنزي: “ما با كنته جدا نشده ايم.

[ad_1]

رهبر ایتالیا ویوا از کار حزب خود و استعفای هیئت دفاع کرد. و اکنون او منتظر است تا نخست وزیر حقایق را در پارلمان ثابت کند.

ماتئو رنزی از سیاست ایتالیا ویوا ، که منجر به بحران دولت شد ، دفاع می کند و تکرار می کند مصاحبه با کوریره دلا سرا نه اینکه با نخست وزیر جوزپه کنته “قطع رابطه” کنید ، بلکه “پاسخ هایی در مورد مدارس ، واکسن ها ، زیرساخت ها و مشاغل” را خواسته و آنها را دریافت نکرده اید.

رنزي از “شجاعت” در اشاره به استعفاي وزراي بلانوا ، بونيتي و معاون اسكالفاروتو “سه شخص خارق العاده كه سياست را در خدمت و نه به نفع خود مي سازند” صحبت كرد و “زيبايي و شأن سياست را تأييد كرد”.

و حالا ایتالیا ویوا در مجلس چه خواهد کرد؟ رهبر حزب “در جلسه گروه تعیین خواهد شد ، اما من معتقدم که” پرهیز “عاقلانه ترین انتخاب است.”

قطع ارتباط با Pd

دموکرات ها گفتند که آنها تلاش اتحاد برای یک چهارم را بسته می دانند ، اما رنزسی تأکید کرد که اولویت حزب او “تشکیل یک دولت ائتلافی با نقش اصلی حزب دموکرات و نمایندگان آن است. حزب دموکرات می داند که بدون ایتالیا زنده هیچ رقمی وجود ندارد. شاید دیگر این عشق نباشد ، اما حداقل ریاضی.

و سپس منشی دما را تحریک کرد: “اگر زینگارتی اصرار دارد که” زنده “به ایتالیا” نه “بگوید ، سرانجام طرف سالوینی را می دهد. آیا این چیزیه که می خواهید؟ “

کونته ادامه می دهد

سپس رنزي فرضيه موفقيت نخست وزير را به عنوان آزمايش اعتماد به نفس يا حمايت از رئيس جمهور جمهوري براي حكم به جلو و حتي بدون آرا لازم تحليل كرد.

اگر نخست وزیر آرای لازم را کسب کند ، “این یک عمل واضح است. رنزي گفت ، و من به موفقيت نخست وزيري پارلماني اذعان خواهم كرد ، “اگر كونته 161 رأي در سنا داشته باشد ، ما به نتايج احترام مي گذاريم.”

اگر ماتارلا حتی بدون آرا necessary لازم دوره کانته را تمدید کند ، رنزی می گوید: “آنچه رئیس جمهور تصمیم می گیرد انجام دهد ، توضیحی داده نمی شود. و من برای هر تصمیمی که نخست وزیر می گیرد احترام زیادی قائلم. رئیس جمهور در زمین قضاوت می کند ، ما بازیکنان باید بدون سخنان زیاد غیرضروری به تصمیمات او احترام بگذاریم. “

دموکراسی یک رسانه اجتماعی نیست

سپس رهبر ایتالیا ویوا بار دیگر برمی گردد تا با روش های نخست وزیر و تیمش بحث کند.

“من نمی خواهم شخصی سازی کنم. می دانم خیلی ها از من متنفرند. و من همچنین می دانم که رادیکال شدن روی من به پزشکان چرخان چیگی کمک کرده است تا از شبکه های اجتماعی حمایت کنند. اما دموکراسی فیس بوک نیست. ما در مورد سیاست صحبت می کنیم ، نه تبلیغات. “[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *