بحران دولت ، تاجانی: “اکثر اورسولا وجود ندارد”

[ad_1]

سیاست

URL کوتاه

معاون رئیس جمهور Forza Italia ، با Affaritaliani.it مصاحبه کرد ، موضع حزب خود را در حمایت از “دولت بهترین ها” تکرار کرد. در مورد رای گیری زودهنگام: “ما مطمئنا شاه بلوط ها را از آتش PD پاک نمی کنیم.”

ایتالیا مجبور است با داشتن بهترین دولت ، که نمایانگر وحدت کشور یا در عوض انتخابات زودهنگام است ، از بحران کنونی خارج شود. این را نایب رئیس Forza Italia آنتونیو تاجانی بیان کرد ، که در مصاحبه با Affaritaliani.it ، در مورد احتمال دولت جدید Conte Ter قطع سر: “اکثریت اورسول در ایتالیا وجود ندارد.”

“سیلویو برلوسکونی سخنی کاملاً واضح بیان کرد. موضع Forza Italia ایجاد یک دولت از بهترین ها است که نمایانگر وحدت کشور باشد. این موضع ماست – توضیح می دهد تاجانی – سپس خواهیم دید که رئیس دولت چه پیشنهادی ارائه می دهد اگر تلاش برای به دنیا آمدن Count Ter به نتیجه نرسد. ما همراه با متحدان راست میانه ارزیابی خواهیم کرد و با هم تصمیم خواهیم گرفت. ”

وی همچنان در مورد احتمال وجود به اصطلاح اکثریت اورسولا یا کنت تر ، که به اصطلاح “سازندگان” گسترش یافته است ، همچنان تردید دارد و در رایزنی ها تایید می کند.

در بروکسل ، این کار انجام شد زیرا توسط “حزب مردم اروپا ، که در انتخابات پس از آن پیروز شد” ، رهبری می شد.

وی خاطرنشان کرد: در ایتالیا ، “چپ فرضیه اکثریت اورسولا را برای سرپوش گذاشتن بر اشتباهات خود ارائه و بر آن تأکید می کند ، ما به مطلق ترین روش علاقه نداریم”.

© عکس: Quirinale – سرویس مطبوعاتی

مرکز مشاوره راست

نایب رئیس FI روشن می سازد که حزب وی از رأی دادن زودهنگام نمی ترسد زیرا در نظرسنجی ها در حال رشد است ، اما در تلاش است تا “یک دولت از بهترین ها را به دنیا آورد.

و اگر چپ همه چیز را نگوید – او هشدار می دهد – روشن است که تنها راه انتخاب باقی می ماند. قطعاً ما کسانی نخواهیم بود که شاه بلوط ها را از آتش حزب دموکرات برداریم. “

فرضیه برلوسکونی در کویریناله

با توجه به شایعات در مورد انتخاب احتمالی سیلویو برلوسکونی ، که در آخرین روزها پس از مداخله ماتئو سالوینی در نمایش ماسیمو ژیلتی لارنا نبود ، تاجانی مخفی نگه می دارد و اعتماد خود را به سرخیو ماتارلا تجدید می کند.

وی گفت: “برلوسکونی رهبر ما است ، و بدیهی است که ما به کویرینال رای خواهیم داد ، اما زمان آن نیست که در مورد رئیس جمهور بعدی صحبت کنیم. حداکثر اطمینان به ماتارلا.”

سیلویو برلوسکونی رهبر FI در مصاحبه قبلی خود با کوریره دلا سرا گفته بود که ایتالیا به یک رهبر عالی رتبه احتیاج دارد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *