بحران دولت ، بن بست اکثریت: ایتالیا ویوا کنته را محاصره می کند

[ad_1]

جوزپه کانته در حال نزدیک شدن به حضور در پارلمان و سپس به صدا درآوردن زنگ ماتارلا است ، زیرا در اکثر موارد ایتالیا ویوا بهانه ای است.

وقتی ماتئو رنزی تصمیم گرفت به عنوان مخالف اکثریت دولتی که به آن تعلق دارد ، اکثریت از شن روان که او در اواخر ماه نوامبر وارد شد ، نیست. با احتمال گسترش تیم دولت جدید به نیروهای راستگرای میانه رو ، ایتالیا ویوا در حال محاصره کونته است.

روز گذشته ، نخست وزیر پیش نویس جدید برنامه بهبودی ایتالیا را با وزیر روبرتو گوالتیری مورد بحث قرار داد و اکنون منابع 22.03 میلیاردی را تأمین می کند و همچنین به خواسته های رنزی پاسخ می دهد ، که پول بیشتری برای فرهنگ و بهداشت درخواست کرد.

این روز سیاسی همچنین شامل جلساتی با اکثر نیروها از جمله Leu ، PD و M5S بود. در حالی که ایتالیا ویوا از رویارویی امتناع ورزید ، مفت به وی اطلاع داد ، اما حزب رنزسی ادعا کرد که این پرونده منتفی است.

بنابراین ، درگیری ها و نزاع هایی که فراتر از محتوای سیاسی است ، در اکثریت تنش ها همچنان بالا است. به حدی که در حقیقت ، حتی لئو نیز به این فکر افتاد که آیا این ایتالیا ویوا یک “مانور قصر” نبوده بلکه جستجویی برای اصلاح محتوا است.

ایتالیا ویوا تسلیم نشد و ظرف یک روز به موضوع هیئت سرویس های مخفی بازگشت که اکنون در دست نخست وزیر جوزپه کونته است ، رنزسی می خواهد این موضوع را به شخص دیگری بسپارد.

فروشنده در شرف پریدن است

به گفته منابع مطبوعاتی ، نخست وزیر جوزپه كنته نزدیك به معرفی خود به رئیس جمهور خواهد بود.

کونته می تواند در واقع در پارلمان ظاهر شود و سخنرانی کند ، همانطور که با ماتئو سالوینی سخنرانی کرد ، اما این بار او را ترک خواهد کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *