بحران ، مونتی و کازینی به نفع اعتماد به نخست وزیر کونته

[ad_1]

سیاست

URL کوتاه

https://cdnit1.img.sputniknews.com/img/07e4/07/17/9340560_0:167:1600:1067_1200x675_80_0_0_0d0947567a63896ce70344aeedcf578f.jpg

اسپوتنیک ایتالیا

https://cdnit2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://it.sputniknews.com/politica/2021011910021732-crisi-monti-e-casini-favorevoli-alla-fiducia-al-premier-conte/

نخست وزیر کونته در سالن دادگاه در پالازو ماداما خواستار اعتماد به نفس برای ادامه تجربه دولت پس از خروج از Italia viva شد. یک عدد در پایان عکس با توجه به عدم قطعیت اعداد در سنا. در همین حال ، اولین هدیه های مونتی و کازینی با درخواست افتتاح Italia viva می رسد.

چالش سنا نخست وزیر کونته را که باید 161 رأی کسب کند ، در مقایسه با 155 رأی فعلی ، دشوار می کند. در همین حال ، اولین هدایا به اعتماد نخست وزیر سابق ماریو مونتی ، سناتور مادام العمر و پیر فردیناندو کازینی ، سناتور گروه Per le Autonomie جلب شده است.

رای گیری رایگان در برابر انحرافات حاکمیت

مونتي “لهجه هاي” وارد شده توسط نخست وزير را در سخنراني خود در مجلس سنا در مورد اتاق به طور مطلوبي ديد.

وی امروز صبح در کلاس در پالازو ماداما گفت: “ملاحظات نخست وزیر من را به سمت مثبت سوق می دهد.”

نخست وزیر پیشین تصویب كنته را به دلیل تقویت شدید انتخاب طرفدار اروپا در اردوگاه در برابر “گرایش های ملی گرایانه و آرمان های حاكمیت” ستود. این پاسخ برخی حاکمیت است. “

وی در پایان گفت: “من در مورد عقایدم درباره اقدامات فردی رای آزاد و مشروط می گیرم: اگر آنها مرا متقاعد كنند ، من نه تنها به آنها رأی خواهم داد ، بلكه برای افكار عمومی بین المللی نیز صحبت خواهم كرد.”

یک “رشته مشترک” را با Renzi بازیابی کنید

“در اعلام رأی خود به نفع دولت ، من از تلاش صادقانه و وفادارانه شما برای مقابله با بیماری همه گیر تشکر می کنم. من فکر می کنم سخنان او درست بود و اذعان داشت که شاید برخی کارها بهتر می توانست انجام شود ، اما این همان کاری است که می توان انجام داد. سناتور کازینی با تأیید مجدد اعتماد خود به کونته گفت: “هیچ کس نمی تواند در برابر حادثه ای شگرف از این حیثیت برخوردار باشد.”

برای سناتور گروه خودمختاری ، نخست وزیر کونته و رهبر ایتالیا ویوا ماتئو رنزی باید “یک رشته مشترک را بازیابی کنند” و “با هم پیش برویم”. برای کازینی ، “آنتی آنزیم” و همچنین “جستجوی دیوانه وار مسئولین” ، دولت را ضعیف می کند.

رهبران مخالفان ، ماتئو سالوینی و ماتئو رنزی اکنون پس از اعلام رای ممتنع ایتالیا ویوا در دادگاه ، منتظر اظهارات هستند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *