بحران ، زینگارتی: “نه به رای گیری زودهنگام ، PD با کونته برای یک دولت گسترده تر”

[ad_1]

یک دولت با توافق نامه های گسترده برای مقابله با وضعیت اضطراری کوید -19 ، برای صندوق بازیابی و سرمایه گذاری ایتالیا برای شروع مجدد ایتالیا ، یک مدیر اجرایی جدید که به گفته رئیس وزارت ، باید تعادل در جوزپه کانته داشته باشد.

راه برون رفت از بحران سیاسی انتخابات زودهنگام نیست ، بلکه یک دولت گسترده برای مقابله با چالش همه گیری و راه اندازی مجدد کشور با سرمایه گذاری ، اصلاحات نهادی و البته صندوق بهبود است. این را دبیر حزب دموکرات نیکولا زینگارتی بیان کرد ، به گفته وی مدیر اجرایی جدید نمی تواند بدون جوزپه کنته ، تنها کسی که می تواند به اجماع برسد ، کار کند.

زنگاریتی به میکروفون های ایماژینا ، رادیو وب دموکرات ها گفت: “حزب دموکرات هرگز هدف سیاسی را هدف قرار نداده ، هدف آن را ندارد و نمی خواهد.”

وزیر امور خارجه بر کار PD به عنوان یک مدیر اجرایی معتبر تأکید کرد ، که تا پایان مجلس قانونگذاری ، با “پایگاه گسترده پارلمانی و یک سیستم قوی طرفدار اروپا” ادامه خواهد داشت.

تشکیل دولت جدید نمی تواند جوزپه کنته را نادیده بگیرد ، به گفته رهبر چپ میانه “نقطه تعادل در این پیشرفته ترین لحظه” است.

وی تأكید كرد: “من همه را به چالش می كشم كه بگویند فرصتی برای عبور از این سطح وجود دارد. كنته ظاهر می شود و رضایت می گیرد. این تلاش این ساعت ها است.”

برنامه دولت

دبیر PD ، که در میان موارد مختلف برنامه یک دولت جدید احتمالی ذکر شده است ، گفت: “ایتالیایی ها دستور کار را به ما می دهند.”

  • وضعیت اضطراری
  • کمپین واکسیناسیون گسترده
  • ارائه پیشنهادهایی که توسط صندوق بازیابی تأمین می شود ؛
  • سرمایه گذاری برای راه اندازی مجدد اقتصاد و ایجاد شغل.
  • اصلاحات نهادی ، با شروع قانون انتخابات.

این “مجموعه اقدامات لازم برای کشوری” است که حزب دموکراتیک خلق در آن تلاش می کند اکثریت را مصالحه کند.

زینگارتی ادامه داد: “در ماه های اخیر پشت سر ما ،” حزب دموکرات قطعاً نیرویی بوده است که بیشترین هزینه را برای ابتکار عمل خود برای جلوگیری از انتخابات صرف کرده است ، و از یک کیفیت عالی با یک روحیه و مسئولیت پذیری اطمینان حاصل می کند. ” امضاکننده زیر به بیش از حد متهم شد. از طرف دیگر ، ما مسئولیت داشتیم و برای محتوا “مانند احکام ایمنی یا بازیابی” نبرد کردیم بدون اینکه فریاد بزنیم که پیش نویس اول را تغییر داده ایم.

وزیر امور خارجه ماتئو رنزسی را مسئول مسئولیت کشف بحران می داند ، که “خطر ورود به انتخابات زودهنگام” را به وجود می آورد ، خطری که حزب دموکراتیک پیش از این درباره آن هشدار داده بود و “به هر روشی باید از آن جلوگیری شود”.

برای زینگارتی ، استعفای وزرای چهارم ، “که ما را در بحران غوطه ور کرد” ، اشتباه است زیرا آنها سیاست را از “وضعیت واقعی زندگی” فاصله می دهند.

زنگارتی گفت: “ما می توانستیم هنگام دفاع از منافع مشترک کشور ، همین بحث را داشته باشیم.” و بنابراین کار بسیار دشواری است ، اما من با عزم راسخ زیادی ادامه می دهم تا راه حل پیدا کنم و مشکلی ایجاد نکنم و از این بابت افتخار می کنم. دانستن معنی راه حل ، نه “بوسه ، بغل و عشق به یکدیگر” ، بلکه عالی است راه حل های سطح و قابل اعتماد “، او نتیجه گیری کرد.

اندکی قبل ، نماینده پارلمان اروپا ، گوفردو بتینی ، خواستار مرحله جدید حکمرانی با اکثریت بیشتر و جوزپه کنته در راس امور شد. در آگوست 2019 ، به اصطلاح “جایزه بتینا” لحن اتحاد دولت بین پنج ستاره و حزب دموکرات را تعیین کرد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *