با جهش ویروس کرونا ، سیلری آماده تشکیل یک گروه کاری برای نظارت است

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

پیرپائولو سیلری گروه کاری را برای کنترل جهشهای ژنتیکی در ویروس کرونا نامگذاری کرد و انگلیس را بخاطر داشتن چنین نوع توجهی ستود.

معاون وزیر بهداشت پیرپائولو سیلری در مورد جهش های ژنتیکی ویروس کرونا گفت و گفت که انگلستان یک پیشرفت جهانی در اپیدمیولوژی و پیگیری است.

به گفته وی در حالی که اروپا و ایالات متحده در مشاهده جهش های مختلف در Sars-CoV-2 در این زمینه کم کاری می کنند.

به همین دلیل از ستون های جمهوری معاون نخست وزیر در بحران اعلام کرد که یک کارگروه علمی ویژه برای نظارت بر جهش ها تشکیل می شود. فعالیت پایش ، که در آینده برای نظارت بر سایر ویروس ها و جهش های مرتبط ، مانند ویروس های آنفولانزا نیز خدمت خواهد کرد.

سیلری خاطرنشان می کند که در مارس 2020 ، انگلیس 20 میلیون یورو برای نظارت بر بیماری همه گیر و جهش ویروس به مرور زمان سرمایه گذاری کرد.

معاون وزیر به عنوان یک پزشک می گوید جهش در این نوع ویروس کاملا طبیعی است ، اما به همین دلیل باید آنها را کنترل کرد تا “در اسرع وقت آنها را شناسایی کنیم”.

البته ، اکنون مسابقه برای واکسن است ، بودجه برای سازماندهی واکسن های خوب و آموزش گروه های کاری پزشکان و پرستاران که باید ایتالیایی ها را واکسینه کنند ، استفاده می شود.

سیلری به La Repubblica گفت: “اگر بتوانیم از طریق واكسن به محافظت مستقیم و غیرمستقیم رضایت بخشی دست یابیم ، از ایجاد و گسترش جهش های جدید كه به طور بالقوه كشنده تر و یا در برابر واكسیناسیون مقاومت بیشتری دارند ، جلوگیری خواهیم كرد.”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *