بانک مرکزی اروپا همچنان در مورد بهبود اقتصادی اتحادیه اروپا محتاط است: ویروس کرونا همچنان فعال است

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

https://cdnit1.img.sputniknews.com/i/logo-itemprop.png

اسپوتنیک ایتالیا

https://cdnit2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://it.sputniknews.com/italia/202101079979053-bce-resta-cauta-sulla-ripresa-economica-nellue-coronavirus-ancora-attiva/

در بحبوحه یک بیماری همه گیر که بسیاری را مجبور به از دست دادن شغل خود و یا درآمد پایین تر می کند ، بانک مرکزی اروپا (ECB) نگرانی های خود را در مورد قیمت هایی که در حال افزایش نیستند برجسته کرده است.

به دنبال بهبود اقتصاد اروپا در سه ماهه سوم ، انتظار می رود سه ماهه چهارم سال 2020 به دلیل وخیم تر شدن بیماری همه گیر ، که کشورهای مختلف را مجبور به اقدامات مهار کرده است ، رکود نشان دهد. اما هم اکنون ، وقتی واکسن رویکرد امیدوارکننده تری را ارائه می دهد ، بیماری همه گیر Covid-19 خطرات جدی برای سلامت عمومی و منطقه یورو است.

برای نوشتن آن در اولین بولتن اقتصادی سال ، این بانک مرکزی اروپا (ECB) است که امیدواری زیادی به فعالیت واکسیناسیون دارد ، اما در آینده است. در حالی که فعلاً ، وی هنوز رنگهای تیره و تار را برای اقتصاد اروپا می بیند ، زیرا اقدامات بازدارنده “فعالیت اقتصادی منطقه یورو را به میزان قابل توجهی محدود کرد”.

بانک مرکزی اروپا می نویسد ، تولید بهتر از خدمات است ، زیرا اقدامات اخیر برای محدود کردن تعامل و تحرک اجتماعی به شدت تحت تأثیر قرار گرفته است.

بانک مرکزی اروپا نگران تورم است ، نگران نیست که قیمت محصولات در حال افزایش نباشد و آنها را “در چارچوب تقاضای ضعیف و در شرایط کاهش چشمگیر بازار کار و محصولات” بسیار پایین می داند.

این مفروضات باعث می شود تحلیلگران یورو تاور بگویند اروپا باید انتظار داشته باشد كه تورم بیش از آنچه كه قبلاً محاسبه شده ، دچار ركود شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *