بازرگانان در حال راه اندازی پول نقد Apennine هستند: 100 یورو در مغازه های محلی هزینه می شود

[ad_1]

ایتالیا

URL کوتاه

با رویداد Accendi Loiano ، خرده فروشان در Bollnese Apennines نوعی بازپرداخت خانگی را با مجموعه ای از تمبر برای کسانی که در مشاغل محلی خرج می کنند ، راه اندازی کرده اند.

تمام خرده فروشان لویانو ، از مواد غذایی گرفته تا مواد آرایشی ، برای ابتکاری که پول اندکی برای مصرف کنندگان به همراه دارد و به اقتصاد تجارت کوچک کمک می کند ، دست به دست هم داده اند ، ابتکاری که سپس به همه سرایت کرده است. شهرداریهای آپنینهای بولونزی.

از اول دسامبر تا دیروز ، هرکسی که حداقل 5 یورو از لوایانو خرید کند ، در ازای آن تمبر دریافت می کند تا کیف پول خود را بگذارد.

دعوت به شرح زیر بود: در تاریخ 2 ژانویه ، “تمبرها” را در یک پاکت مهر و موم شده قرار داده و آنها را با نام ، نام خانوادگی و شماره تلفن خود برگردانید.

بیش از 20،000 مارک در طول مدت اعتبار فروخته شد.

ویدئویی برای تبلیغ این ابتکار توسط بازرگانان لویانو تهیه شده است.

“کسانی که در چند روز آینده بیشتر جمع کرده باشند جایزه ای 100 ، 80 و 50 یورویی در فروشگاه های ما دریافت می کنند. بدیهی است که ما بین ما ، بازرگانان به توافق خواهیم رسید ، و صرف همه آنها در یک فروشگاه امکان پذیر نخواهد بود. چه کاری می توانیم برای کریسمس انجام دهیم تا اطمینان حاصل شود که مردم برای گذراندن در روستا می مانند و ما به این ایده رسیدیم “، مسئول تماس کمیته اپراتورهای اقتصادی به یک روزنامه محلی توضیح داد والنتینا مزینی.

شهردار لویانو فابریزیو مورگانتی، همراه با دیگر شهرداری های اتحادیه ، در حال فکر کردن به وب سایتی هستند که بتواند به همه فروشگاه های تاریخی منطقه فضا بدهد ، که همچنین به شما امکان خرید کوپن های خرید را می دهد.

در همین حال ، گزارشی از نتایج بازپرداخت وجه نقد در کریسمس نشان دهنده عدم استقبال ایتالیایی ها و عدم رعایت سقف خرید است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *