این زوج انگلیسی از ویروس کرونا در جزیره ای بیابانی جدا شده اند

[ad_1]

جهان

URL کوتاه

این زوج انگلیسی که مشتاق فرار از بیماری همه گیر Covid-19 بودند ، چند روز قبل از بسته شدن انگلیس در یک جزیره کوچک مستقر شدند. سان گزارش می دهد که آنها قصد دارند کل زمستان را در آنجا سپری کنند.

سان گزارش داد ، یک زوج انگلیسی از ویروس کرونا در جزیره کوچک اووی در سواحل ایرلند جدا شده اند.

لوکا و سارا فلانگان در 14 مارس ، تقریباً یک هفته قبل از ورود محدودیت ها در انگلیس ، یک آگهی در وب برای یافتن یک خانه کوچک اجاره ای در این جزیره پیدا کردند.

آنها برای سان توضیح می دهند: “ما حدود 14 مارس به جزیره رسیدیم ، بنابراین به معنای واقعی کلمه یک هفته قبل از قفل و تاکنون از همه جنون های مرتبط با کوید جلوگیری کرده ایم.”

این زوج مزرعه خود را در آنجا تأسیس کردند: ماهیگیری ، پرورش مرغ و پرورش سبزیجات. آنها از آب باران برای شستشو استفاده می کنند و دستگاه های الکترونیکی را با صفحه های خورشیدی شارژ می کنند.

در انزوای کامل

جزیره اوی بیشتر اوقات سال خلوت است: فقط گردشگران در تابستان می آیند. بدون برق ، آب جاری ، گاز.

وی می گوید: “ما در یك كلبه كوچك با اجاق گاز ذغال زندگی می كنیم ، از زغال سنگی كه در تابستان ذخیره می كنیم استفاده می كنیم ، از مخزن آب باران استفاده می كنیم ، با سیلندرهای بزرگ گاز آشپزی می كنیم كه در ماه های تابستان نیز آن را ذخیره كرده ایم.” فلانگان

این زوج با یک کانو از نزدیکترین قاره ، در حدود سه چهارم مایل از جزیره ، به راه افتادند تا مواد غذایی مورد نیاز زمستان را تهیه کنند. به گفته این تابلو ، جوانان می گویند که تجربه “شگفت انگیزی” دارند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *